Zarafet Temsilcisi Hanımlar İçin Panço Modelleri

Zarafet Temsilcisi Hanımlar İçin Panço Modelleri

Şık olmak zor bir olay değil aslında. Ufak tefek hileleri bilenler için daha da kolay. Hile dediğim şeyler aslında giyim konusunun ufak nüanslarını bilme manasında ki şeyler. Örneğin kış aylarında giyinme konusu yaza göre daha kolay. Çünkü kışlık kaban, mont tarzı giyim ürünleri ile üst kısmı tek bir ayrıntıyla halletmek kolaylaşıyor. Geriye alta giyilecek pantolon, tayt ya da etek seçimi kalıyor. Bunlarda şık olmayı kendine görev edinen kadınlar için zor şeyler değil. Ancak üst kısmı halletmede çevremde kullanıldığını çok sık görmediğim bir giyim ürünü var. Evet bu ürünler panço modelleri. Zarif ve farklı tasarımlarıyla harika görüntülere ortam sağlıyorlar. Kaban ve montlardan farklı olarak daha rahat hareket imkanı, daha hafiflik sağladıkları da büyük bir gerçek. Peki ya siz neden panço giymeyi denemiyorsunuz?

Panço modellerinin de farklı tasarımları var elbette. Bizim genel olarak bildiğimiz klasik modeli kafadan kazak gibi geçen modeller. Bu modellerin v yakaları yuvarlak yakaları ve dekolteli olanları da var. Ayrıca panço modellerinin daha farklı tasarımları da var. Düğmeli modelleri var mesela. Ceket gibi giyiyorsunuz, düğmeler iliklenince klasik görünümlü bir panço modeliniz oluyor. Ama düğme detayları giysinize bir canlılık getirirken, panço modelinden farklı bir renkte kemer kullanmanıza olanak sağlıyor. Yani pançonuzun düğmeleri pançonun renginden farklıysa kemer ve ayakkabı rengi buna göre seçilip şık bir kombin oluşturabilir. Bunlara bir de takı aksesuarı zıt olarak uygulanırsa harika bir şıklığa kavuşacağınızı düşünüyorum.

Panço modellerinin bir başka çeşidi de örgü panço modelleri. Bildiğimiz gibi hanımlar olarak örmek en büyük hobilerimiz arasında yer alır. İşte panço modelleri de hanımların maharetli ellerinden çıkabiliyor. Sizde örgü pançolarla daha sıcak görünümlere sahip olabilirsiniz. Dilerseniz şimdi panço modellerinin bütün çeşitlerini birlikte gözden geçirelim. Bakalım aralarında sizin zevkinize hitap eden bir model var mı?

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica