Yeni Trend Bayan Kemerleri

Aksesuar deyince akla küpe, kolye, bileklik, şapka tarzı ürünler gelir. Ama bu ürünlerin en önemlisi ise, adını hemen söylemediğimiz kemerler oluşturur. Çünkü diğer aksesuarlar sadece tamamlayıcı rolünde kullanılabilir. Ama kemerler öyle değil. Kemerler tamamlayıcı aksesuar olduğu gibi, ana aksesuarda olabilir. Nasıl mı? derseniz, cevap çok basit.

Aldığını her elbise, gömlek, tunik, tulum, etek ya da vs. bir giysi üzerinize tam olmayabilir. Deseni rengi çok güzel olabilir. Herşeyiyle beğenebilirsiniz. Ama giydiğiniz zaman bir potluk kalabilir. Bel kısmında, sırt kısmında vs. Bu açığı kapatmak için de kemerler devreye girerler. Hem iyi bir süs hem de iyi bir tamamlayıcı olurlar.

Siz kemer kullanmakta hala kararsızsanız ya da kullanıyorsunuz ama seçim yapmakta zorlanıyorsunuz bu sayfa size ön ayak olacak. Kemerleri tercih etmeyenler aşağıda ki modellerin şıklığı ile giydikleri ürünlerin daha iyi olabileceğine kanaat getirecekler. Kemer tercih edip karar veremeyenler içinde bu modeller harika fikirler oluşturacak kafalarında. Dilerseniz daha fazla lafı uzatmadan galeriye bir göz atalım.

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica