Yeni Sezon Tulum Modelleri

Yeni Sezon Tulum Modelleri

Bayanlar için çekiciliğin ve seksiliğin en önemli giyim ürünlerinden biriside tulum modelleridir. Giyiliş tarzları itibari ile bir çok kombine de olanak sağlayan tulum modelleri ile harika görünümlere kavuşmak mümkün. Tulumların içlerine ve üstlerine giyilecek giysilerle yapılabilecek bir sürü kombin modeli var. Havanın derecesine göre buna yön vermek çok kolay. Asıl önemi olan tamamlayıcı unsurlar ise aksesuarlar ve ayakkabılar. Tulum modellerini kombinlemek için stiletto ayakkabılar şart. Üzerinizdeki tulumun rengine göre parlaklığına ya da matlığına kendiniz karar vereceksiniz. Bunun dışında gözlük askesuarları da tulum modelleri ile kazanmış olduğunuz çekiciliği daha iyi yansıtacak. Bunların dışında tulum üstüne kot ceketler ya da blazer ceketleri tercih edebilirsiniz. Ek olarak tulumların altına da gömlek ve günlük tarzda tişörtler tamamlayıcı olacaktır. Mevsimin kış olması nedeniyle de kısa özel bir kaç önerimiz olacak.

Peki soğuk havalarda onları nasıl kullanacağız?

Cevap basit: Stilettolar ve parlak takılarla birleştirerek geceleri, babetler ve jean ceketlerle tamamlayarak gündüzleri kullanabileceğimiz tulumları üzerine giyeceğimiz hırkalarla, daha bohem ve rahat hale getirmek mümkün. 

Ve birkaç ipucu:

– Tulumlar, sanılanın aksine iri değil silüeti daha toparlayıcı özelliğe sahiptir. Ancak bunun için belinizi vurgulamayı ve kıvrımlar yaratmayı unutmayın.
– Kilo probleminiz olmasa bile çamaşırınızın iz yapmaması için içinize korse veya toparlayıcı bir çamaşır giymeyi tercih edin.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica