Yeni Sezon Kış Modası Ürünleri

Yeni Sezon Kış Modası Ürünleri
18 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 1.473 kez okundu.

Kış Modası Ürünlerinin Avantajları, Dezavantajları 

Kış sezonu modayı ayarlamak, yaz sezonuna göre oldukça zordur. Yazın elbiseler, kotlar sweetler ile bir çok çözüm üretilebilir. Ancak kışın öyle değil. Bir çok giysiyi birlikte giymek sorun, onları birbirine uydurmak daha da sorun. Pantolonla kazağı, onların üstüne de mont, kaban, ceket yahut başka bir şeyi uydurmak lazım. Bu yönüyle kış modası daha zor hale geliyor. Ama yazdan avantajı yok mu derseniz? var. Tamamlayıcı aksesuarlar şıklığa daha çok hizmet ediyorlar. Kış modası tamamlayıcı aksesuar bakımından oldukça zengin. İleride ki yazılarımızda kış modası için bir çok ombin önerimiz olacak. Ancak bugün kış modası bu sezon nasıl olacak, hangi ürünler göz önünde olacak buna göz atacağız. Şimdi bu sezonun kış modası olması beklenen ürünlere bir göz atalım.

[reklam1]

[reklam3]

1- Vintage – Retro Kış Modası

Moda tasarımcıları o kadar ürün tasarlıyorlar ki, bir müddet sonra geriye dönüyorlar. Aslında bunda eskiye olan özlemin de payı büyük. Bu sene de vintage tarz kışlık ürünler göz önünde olabilir.

vintage-retro kış giyim modası

vintage-retro kış giyim modası

2- Tüylü Kürk Modası

Bayanların her zaman olmazsa olmazlarındandır kürkler. Bu sezon da yine tüylü kürkler bayanlar için vazgeçilmez unsurlardan olacak.

tüylü kürklü kış modası

tüylü kürklü kış modası

3- Sportif Kış Modası

Genç bayanların sportif giyimlere olan düşkünlüğü görüyoruz. Yaşlarını yansıtmak açısından da oldukça doğru seçimler yapıyorlar diyebiliriz. Casual giyimler için de sportif olmak doğru tercih. Kış sezonunda bu tercihlerinden ödün vermek istemeyenler için harika sportif mont modelleri var. Resimde de bunu görmek mümkün.

sportif tarz kış sezonu giyim modası

sportif tarz kış sezonu giyim modası

4- Örgü Ürünler

Örmek işi kadınların ana mesleğidir. Her kadında bu özellik sanki doğuştan yüklenmiş gibi. Ee bu özellik varsa bu tarz giyim ürünleri de her zaman revaçta olacaktır. Bunu göz önüne alan moda tasarımcıları yeni sezon kış modası kreasyonlarında örgü modellerine yer vermişler.

örgü giyim modası

örgü giyim modası

5- Ekose Kış Modası Ürünleri

Bitmeyen bir modadır ekose tasarımlar. Büyüklü küçüklü kare desenleri her kış karşımızda görüyoruz. Yine bu sezonda ekose ürünler revaçta olacak.

ekose tasarım kış modası

ekose tasarım kış modası

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica