Yay Burcu Kasım 2014 Yorumları

Yay Burcu Kasım 2014 Yorumları

Sevgili Yaylar ve yükseleni Yay olanlar,

Kasım ayı boyunca kendi içinize dönerek yaşadıklarınızı gözden geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Kalabalık ortamlarda bulunmaktan ziyade kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz.

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek; günlük hayatınızda ve çalışma ortamınızda önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Yeni haberler alabilir, yeni gerçekler öğrenebilirsiniz. İş yerinizde hareketli günler geçirebilirsiniz. Ekim ayı sonunda başlattığınız girişimlerle ilgili sonuçlar gündeme gelebilir. Bu günlerde sağlığınıza ve boğaz bölgenize ekstra dikkat etmeniz önem kazanacaktır.

10-11 Kasım tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars-Plüton kavuşumu ile, maddi kazançlarınız ve sahip olduğunuz değerler ön plana çıkacaktır. Değerlerinizi korumak adına hırslı ve tutkulu yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Planlı ve kontrollü hareket edersiniz bu etkileri başarılı sonuçlara çevirebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

13-15 Kasım tarihleri arasında Mars – Uranüs kare açı gerçekleşecek. Maddi konularda ve aşk hayatınızda ani gelişen durumlar gündeme gelebilir. Bugünlerde ani çıkışlarda bulunmaya ve ani tepkiler göstermeye fazlasıyla açık olabilirsiniz. Bilinçli hareket etmeniz, ilişkilerinizde olası problemleri aşabilmenize yardım edecektir.

17 Kasım tarihinde Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle birlikte; fiziksel görünümünüzle ilgili düşündüğünüz değişimleri gerçekleştirebilirsiniz. İmaj değişikliği ve estetik operasyonlar için uygun bir süreçtesiniz. Bu tarihten itibaren çevrenizden ilgiyle karşılanabilir, yeni teklifler alabilirsiniz.

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek; Güneşin yay burcuna girişiyle birlikte hayatınızda yepyeni bir dönem başlıyor. Işığınızın yükseldiğini hissedebilirsiniz. Düşündüğünüz önemli girişimleri başlatabilir, aradığınız güçlü destekleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Hayatınızı yakından etkileyecek önemli teklifler ve fırsatlar gündeme gelebilir. Öncelikleriniz doğrultusunda hareket ederek karşılaştığınız fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs – Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Aşk hayatınızda ve maddi kazançlarınızda beklemediğiniz ani gelişmeleri gündeme gelebilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar bakış açınızın değişmesine neden olabilir. Bugünlerde sakinliğinizi korumaya özen göstermeli, ilişkinize daha bilinçli yaklaşmalısınız.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica