Yaka Modelleri

Yaka Modelleri

Bu konuyu hazırlarken okul yıllarım geldi aklıma. Beyaz yakalı önlüklerimizi hatırladım. O zamanlar büyük külfet gibiydi. Yakalar önlükten ayrı bir dünya gibi duruyordu. Biraz iticiydi açıkçası. Modadan nasibini almamış bir neslin ürünü diyebiliriz beyaz yaka modelleri için. Biraz daha cafcaflı olabilirmiş diye geçirdim içimden. Şaka bir yana şimdi tek başına kullanılan yakaları görünce, o zaman beyaz yakaları düşünenler gerçekten ön görülü insanlarmış. Demek ki modacı olmak, bir kreasyon belirlemek böyle kafaların işi.

Artık yeni moda anlayışında yaka modelleri önemli bir yer tutuyor. Birbirinden güzel tasarımları, farklı desenleri ve bu desenlerde kullanılan renkler ile harika yaka çeşitleri görmek mümkün. Bunların haricinde yaka tasarımlarında kullanılan taşlar, kurdeleler ve boncuklar ile de hareketli görünümlere imkan sağlıyor yakalar. Bir de broşlu olanlar var ki hiç sormayın. Broşlu yaka modelleri bence en güzeli en ilgi çekici olanı. İkinci resimde böyle bir örnek görme imkanınız var. 

Sizler için güzel yaka modelleri seçtik. Bu yaka modellerini nasıl kullanacağınız konusunda da bir kaç öneri verelim istedik. Tabi tahmin edebileceğiniz üzere yakasız giyim ürünleriniz için bu seçimi yapabilirsiniz. Kazaklar, bluazlar için bile kullanabilirsiniz yakaları. Ama en güzel nasıl görünür diye soracak olursanız, bunun için de straplez ürünleri ve askılı ürünleri önerebiliriz sizlere. Çünkü açık bir gerdana hem hareket kazandıracak hem de sizlere farklı bir tarz ve hava katacak yaka modelleri. Dilerseniz şimdi sizler için seçmiş olduğumuz yaka modellerini inceleyelim.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica