Yağmur Botu Modelleri – Yağmur Çizmeleri

Yağmur Botu Modelleri – Yağmur Çizmeleri

Ülkemizde kış ayları çoğu bölgemizde yağmur ayları olarak yaşanıyor. Özellikle Akdeniz, Karadeniz ve Ege. aliyle kıyı bölgelerimiz diyebiliriz. Diğer illerimizde de kar ve yağmur ikilisi ziyaret ediyor. Bunun içinde hava şartlarına uygun giyinmek ona göre uygun giyim ürünleri almaya çalışmalıyız. Diğer sayfalarımızda kar botlarından da bahsettik. Ama yağmur botu yağmur çizmesi modelleri ile kara ve yağmura da karşı koymak mümkün. Kar botları çok soğuk olan, çok soğu kış geçiren şehirlerimizde ki hanımlar tercih edebilir. Ya da siz de çok soğuk olan günlerde kar botu giyebilirsiniz. Yağmur botu modelleri ile yağmur damlalarının ayağınızda ağırlık oluşturmasının önüne geçeceksiniz, aynı zamanda da su birikintilerinin içinde çok rahat geçeceksiniz.

Yeni sezonun birbirinden güzel modelleri arasından seç,m yapmak oldukça zor oldu. Bu yüzden de sizlere bir çok model seçtik. Düz renklerde yağmur botu modelleri var mesela galeride. Kırmızı, lacivert, sarı, beyaz ve daha fazlası. Bunların yanında puantiyeli modeller ve çok dikkat çekmek isteyenler için çiçekli modeller var. Yine klasik ayakkabılarda görebileceğiniz kemer detayları, bağcıklar da yağmur botu modellerinde dikkat çekici aksesuarlar ve desenler olarak dikkat çekiyor. Kısa tarzları sevenler için de kısa yağmur botları seçim yapma şansı veriyor.

Yağmur botu modellerinin fiyatları yine bizim her zaman seçtiğimiz fiyat aralığı olan 100 – 200 lira civarlarında. İdeal ve makul fiyatlar olduğunu düşünerek bu aralıklarda öneriler yapmak istiyoruz. Umarım doğru tercih etmişizdir. 

[reklam3]
[reklam1]
[reklam3]
[reklam1]
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica