Uzun Hırka Modelleri

Uzun Hırka Modelleri

Hayat kurtaran uzun hırkalar!

Kışın kurtarıcı parçalardan biri hırkalar. Elbise, etek, pantolon ve taytlarla kolayca kombinleyebileceğiniz uzun hırkalar ile kış boyunca harika trendlere imza atabilirsiniz.

Pantolon ile kombinleyin

Eğer hava çok soğuksa uzun hırkanızı pantolonla kombinlemek çok daha iyi olur. Burada dikkat etmeniz gereken nokta pantolonunuzun yüksek bel olması. Yüksek bel pantolonun üzerine giyeceğiniz gömleği pantolonunuzun içine sokun ya da göbek hizanızda düğümleyin. Düz bir bluz giymek istiyorsanız da crop top tercih etmelisiniz. Dikkat edilecek bir diğer nokta da hırkanızı pantolonla kombinleyecekseniz kesinlikle uzun çizmelerden uzak durmalısınız!

Etek ile kombinleyin

Mini ya da midi eteklerle kullanacağınız uzun hırka ile harika bir görüntü elde edebilirsiniz. Eteğinizle birlikte kullanacağınız bluz ya da gömleğiniz slim fit olmasına dikkat etin. Diğer önemli bir nokta da hırkanızı midi etekle kullanacaksanız eteğinizin hırkanızdan uzun olmamasıdır. Babet ya da postal botlarla tamamlayacağınız kombininizle harika görüneceksiniz.

Elbise ile kombinleyin

Daha çok mini elbiselerle kullanmaya dikkat edin. Soğuk günlerde mini elbiselerinizi uzun hırkalar sayesinde giymenin keyfini yaşayabilirsiniz. Uzun hırka ile giyeceğiniz elbisenin altına babet, uzun çizme, postal veya yağmur botu kullanabilirsiniz.

Aksesuar seçimine dikkat!

Hırkanız kombindeki favori parça olacağı için aksesuarları sade seçmekte fayda var; küçük bir inci küpe, zarif bir kolye ya da saat.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica