Tesettür Kombin Örnekleri

Tesettür Kombin Örnekleri

Tesettürlü hanımlarımıza bugün çok şık kombin önerilerim olacak. 10 tane güzel güzel, mis mis tesettür kombin örneği hazırladım. Bunları bazılarını birlikte inceleyelim.

İlk modelimizde klasik giyim ve spor giyim nasıl kombin edilir dersi var. Burada ki en önemli ayrıntı ayakkabı, kolye ve saat kullanımı. Çünkü normalde siyah tunik, kot pantolon ve pardösülü bu giyim normal bir ayakkabı ile klasik kalırdı. Ancak gösterişten uzak Mavi ve hafif pembe tonları bulunan ayakkabı giyimi direk sportifliğe yöneltmiş. Kolye ise bunu taçlandırmış durumda, tabi saat de. Gözlük ayrıntısı da ince ve akıllı bir dokunuş. 

İkinci model klasik bir kombine örnek verilebilir. Farklı renklerde pardösü ve pantolon, ikisini karışımı olan bir eşarp ve bunlara yakın renkte bir ayakkabı modeli. Kolay ama etkili bir kombin diyebiliriz.

Üçüncü modelde şık bir pardösü görüyoruz, yine altta bir jean be ince topuklu bir ayakkabı. Burada kombine canlılık verenler ise süslü bir yakaya sahip tül şal ve arkaya uzanan eşarp modeli. Şık ve etkileyici.

Yedinci model tam bir iş kadınına yakışacak cinsten bir kombin olarak göze çarpıyor. Şık pantolon ve üzerine giyilmiş tunik. Tuniğin üstünde de yaldızlı ve pantolonun renginde arkaplanı olan şık bir süsleme detayı. Harika bir portföy çanta ve şık bir ayakkabı. Çalışan türbanlı hanımlar muhakkak bu giyimi denemeli. Özellikle toplantı olacak günlerde etkili bir izlenim bırakır. 

Beşinci modelde uzun ve şık bir elbise modeli var. Rengi çok hoş ve etkileyici. Kombinin tamamlayıcı unsuru olan eşarp ve topuklu ayakkabı aynı renkte dizayn edilerek elbisenin güzelliğini gölgelemeden tam bir tamamlayıcılık görevi görmüş. Başarılı buldum.

Son modelde de eteği ön planda olan tüm bir elbise görüyoruz. Eteği ön planda dedim çünkü, elbiseden bağımsız gibi duruyor. Hani gömlekle tamamlanmış gibi. Eteğin çizgileri eşarp ve çantaya rengini vererek şıklığı tamamlıyor.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica