Tesettür Elbise Modelleri

Tesettür Elbise Modelleri

Giyim konusunda en güzel önerileri sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sırada tesettürlü hanımlarımız var. Bugün baya bi araştırma yaptım tesettürlü, türbanlı hanımlar için. Gelinlikten, eşofmana kadar bir çok konuda önerilerimiz olacak. İlk olarak elbise modelleri ile başlayalım dedik. Kapalı hanımlarda ilk altın kural elbiselerin beden fazla yapışmaması ve bel kısımlarının sade olması. Daha düz renkler tesettürlü giyinen hanımlar için ön planda. Tek renkli olan bu elbiselerin ise detaylandırılmış süslemeleri var tabiki. Biz şimdi tesettür elbise modellerinde bu ayrıntılara bir değinelim istiyorum.

İlk olarak dediğimiz gibi elbise düz renk olacak. Bunun da fazla sönük ya da mat kalmaması için yapılacak işlemlerden birisi eşarp seçimi. Eşarp farklı bir renkte seçilerek şık bir görüntü sağlanabilir. Açık renk elbiselerle açık renk eşarp, koyu elbiselerle de koyu eşarp modelleri kullanın. Fazla abes olur zıt seçimler. Ama siz eşarbı da aynı renk istiyorsanız bu sefer yapacağınız işlem bir kemer ya da kuşak gibi bir aksesuar kullanmak olabilir. Bunu da istemezseniz bir el çantası şart. Artık giyim önerilerimizde askılı çantaları önermiyoruz. Tabi askılı çantalardan da vazgeçtik denmesin. Özel günlere yönelik verdiğimiz için önerileri, bizim tasarrufumuz o yönde.

Elbiselerle aksesuarları nasıl kullanacağımıza bir dokunuş yaparak baktık. Aksesuarsız giyim için de 2-3-6 ve 8. modellerimizde ki gibi ışıltılı, işlemeli tesettür elbise modelleri tercih edilebilir. 

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica