Terazi Burcu Kasım 2014 Yorumları

Terazi Burcu Kasım 2014 Yorumları

Sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi olanlar,

Kasım ayı boyunca maddi kazançlarınız ve değer verdiğiniz konular ön planda olacaktır. Güvende hissetmeye önem verebilir, değerlerinizi korumak isteyebilirsiniz.

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek; yürütemediğiniz ilişkilerinizi sonlandırabilir, bazı kişilerle yol ayrımına gelebilirsiniz. Sizi etkileyen olayları düşünebilir, eski defterleri gözden geçirebilirsiniz. Maddi kazançlarınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Beklediğiniz ödemeler gündeme gelebilir. Miras, nafaka, kredi gibi konularla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz.

10-11 Kasım tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars-Plüton kavuşumu ile, geçmişten gelen alışkanlıklarınızla yüzleşebilirsiniz. Ev ve aile hayatınız gündemde olacaktır. Özellikle aile ilişkilerinizde kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz. Güçlü ve yoğun duygular hissedebilir, hırslı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

13-15 Kasım tarihleri arasında Mars – Uranüs kare açı gerçekleşecek. İkili ilişkilerinizde beklenmeyen tepkilerle ve ani çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Enerjinizi dengelemekte zorlanabileceğiniz bugünlerde, kişilere ve olaylara bilinçli yaklaşmanız önem kazanacaktır.

17 Kasım tarihinde Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle birlikte; düşüncelerinizle etki yaratabilir, önemli görüşmelerinizden verim alabilirsiniz. Yakın çevre ve akraba ilişkileriniz gündemde olacaktır. Okumaktan, araştırmaktan daha fazla keyif alabilirsiniz.

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek; bu yeniayla birlikte iletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir. Önemli konuşmalar gerçekleştirebilir, yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi hayata geçirmek açısından bu görünümden yararlanabilirsiniz. Yeni fırsatlar gündemde olacaktır.

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs – Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Ev hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde kontrolünüz dışında gelişen ani olaylar gündeme gelebilir. Sakinliğinizi korumanız ve bugünlerde daha bilinçli hareket etmeniz önem kazanacaktır. Sakarlıklara ve kazalara ekstra dikkat etmelisiniz.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica