Telkin

Telkin
4 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 2.170 kez okundu.

Kadının başı çok ağrıyormuş. Demişler ki bir psikiyatrist var. Harika tedavi ediyor. Neyse, gitmiş doktora, akşam eve gelince kocası sormuş “ne oldu” diye. “Valla” demiş kadın, “bana telkin önerdi, bir yere oturup kafamı iki elimin arasına alıp sallana sallana ‘bu kafa benim değil, bu kafa benim değil” diye tekrarlayacakmışım. Kadın 3 – 4 gün bu ise devam etmiş ve baş ağrıları tamamı ile geçmiş.

Ancak bu sırada kocasında bir sorun başlamış. Adamda tık yok. Geceleri sırtını dönüp yatıyor. İlişki milişki hak getire. Sonunda kadının da ısrarı ile adam da aynı doktora gitmiş. Akşam eve gelince kadın ne oldu demiş. Adam “Bırak ya demiş, bana da telkin önerdi ama ben öyle saçma şeyleri yapmam” demiş, demiş ama o günden sonra adam olmuş bir canavar.

Eve gelince kadını hemen yakalayıp yatağa atıyor. Durum felaket. Neyse herkes çok memnun ama kadın da bu işin nasıl olduğunu merak ediyor. Bir gün kadın eve gelmiş. Adam “hadi karıcığım demiş, sen hemen yatağa gir, ben bi banyoya gidip geleyim” demiş. Kadın gizlice adamı takip etmiş. Ne görsün. Adam banyoda klozete oturmuş,kafasını iki elinin arasına almış sallanıyor: “Bu karı benim değil, bu karı benim degil

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica