Şort Kombini Modelleri

Şort Kombini Modelleri 

Kombin konusunda fikir vermek bizim işimiz. Bunu iddaa ediyorum ve her platformda iddaa ederim. Güzelliği kendi gözleriyle görmeyi başaranların işidir kombin işi. Bunu da çok iyi başardığımı düşünüyorum. Kendimi biraz poh pohladıktan sonra bugünün kombin önerilerine geçelim diyorum. Şaka bir yana gerçekten kombin uyumu sadece siyahı beyaza yamamak değildir. Genelde bilinen ve uygulanan en popüler kombin örneğidir bu. Yanlış mı derseniz, elbetteki değil. Ama klasikleşmeden öteye gitmeyen bir durum diyebiliriz. Ama diğer renkleri birbiriyle uydurmak daha eğlenveli ve daha gösterişli diye düşünüyorum.

Bugün size gösterişli olduğunu ve üzerinize çok yakışacağını düşündüğümüz şort kombinlerinden örnek vereceğiz. Anlaşılacağı üzerine ana malzememiz şortlar. Bu şortların mağazalardan alınmış olmasına da gerek yok. Evde duran eski pantalonlarınızı dönüştürdüğünüz şortlarda bu kombin örnekleri için ideal. Zaten biz genel olarak bu tarzın üzerinde duracağız. Aşağıda bizim seçmiş olduğumuz kombin modelleri var. Bu modelleri ufak detaylarıyla sizlere anlattık. Resim altlarında bunu görebilirsiniz. Burada ek olarak söylemek istediğim şey şu. Örneğin sarı bluzun aynısını kullanmak zorunda değilsiniz. Zaten bunu bulmak sağlamak zor bir durum. Renk uyumuna göz atın ve buna göre elinizde olan malzemelerle kendi kombininizi oluşturun. Hadi bakalım kolay gelsin.

askılı bluzlu şort kombin örneği

askılı bluzlu şort kombin örneği

Yeşil ve sarı uyumuyla tamamlanmış bir şort kombini. Üzerinizde sandalet ve takıları ile de oldukça harika görünecek.

kot jeanli şort kombin modeli

kot jeanli şort kombin modeli

Sokak modasının tavan noktasının bu kombinle oluşturabilirsiniz. Topuklu ayakkabı ve kot ceketle kombin edilmiş harika bir öneri. Sarı çanta detayı da kombine canlı bir görünüm kazandırmış.

modern şort kombini

modern şort kombini

Beyaz ve yeşil ile tamamlanacak bir şort kombini. Ojesi ve taç aksesuarı gibi ayrıntılarda kombine oldukça canlı bir hava kazandıracak. Beyaz sandaletleri de oldukça şirin. Kolye aksesuarlarının kullanıp kullanmama konusunda serbestsiniz.

sportif tarz şort kombin örneği

sportif tarz şort kombin örneği

Filmlerde bisiklet süren çekici güzel kızları görüyoruz. İşte sizler de onlar gibi olmak istiyorsanız bu şort kombini size göre.

[reklam1]

şort kombini nasıl yapılır

şort kombini nasıl yapılır

Farklı şort modelleri ve farklı kombinler. Ahenk yakalamak isteyen hanımlar için ideal modeller. 3. sırada ki fuşya renk bluzlu kombin örneğini mutlaka deneyin.

şort kombini yapılışı

şort kombini yapılışı

Pastel tonlarda ki mavi ile tamamlanacak bir kombin. Seçimi yapılan aksesuar modelleri de oldukça güzel ve ilgi çekici.

zarif şort kombin örnekleri

zarif şort kombin örnekleri

Cool ve tar görünmek isteyenlerin kombini. Tam entel işi demek mümkün. Bunu sağlayan fular detayı oldukça güzel ve iyi düşünülmüş.

şort kombin çeşitleri

şort kombin çeşitleri

Deniz sezonu için düşünülebilecek bir şort kombin örneği.

[reklam2]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica