Sonbahar Kış Tesettür Giyim Modelleri

Sonbahar Kış Tesettür Giyim Modelleri

Tesettürlü giyinen hanımlarımıza çok özel modeller eşliğinde harika kombin önerileri sunacağız. Ama bu sefer sadece ülkemizden değil, tesettür giyim kullanan diğer ülkelerden de seçenekler sunacağız. Biraz farklı modaları da takip etmek de fayda var. Belki bu sayede daha farklı olmak istediğiniz zamanlarda aklınıza yatacak başka fikirler edinebilirsiniz. 

Tesettür giyimin vazgeçilmez temsilcileri pardösüler ve kaplar elbete. Bunların yanında bir de sadece uzun etekler ya da uzun etekli elbise modelleri de yer alıyor. Tek yapmanız gereken seçmiş olduğunuz giyim ürünün kombinini ayarlarken dikkatli olmak. Biz de bu konuya uygun olarak sizlere renk uyumlarının harika işlendiği modelleri göstereceğiz.

Mesela 1. model de sarı eşarp kullanılmış ve altına dantel elbise tercih edilmiş. Alttan da giyilen sarı badi ile harika bir uyum yakalanmış. Elbisede ki deri siyah kuşak da elbisenin vücut ile bir olmasını ve pot görünümlere sebebiyet vermesini engellemiş.

3. resme bakacak olursak Mavi tonların açık vizon rengi ile olan uyumu muhteşem bir şekilde örneklenmiş. Mavi bir eşarp, mavi bir portföy (el) çantası, takı akesuarı da yine maviden seçilmiş. Bunlara ek olarak da vizon elbisede kullanılan mavi ince kemer muhteşem bir uyumun temsilcisi olmuş durumda.

5. Resim de ise renkli bir kombin örneği sergilenmiş. Turkuaz pembe ve morun birbirine olan uyumu yakalanmış. Herşey yerli yerinde olmuş. Kontrast ayarı iyi yapıldığından birbirinin devamı olan renkler gibi görünmüş. Siyahın her renk ile kombin yapılabilme özelliği de,  kemer detayıyla yakalanmış.

6. Resimde ki hanfendinin kombinasyonundan daha çok eşarp bağlama stili hoşumuza gitti. Bol düğmeli ceketi düğmeli ceketi, takıları ve gözlüğüyle kendi havasını yaratmış. Sizler içinde bu olay güzel bir örnek olabilir. 

7. Resimde açık bir hanım görüyoruz. Burada bizim hedefimiz bayanın üzerindeki elbise. Bütün tesettürlü bayanların kullanabileceği türden bir elbise. Uzun ve rahat bir tarzı var. 

Diğer resimlerde de kap ve tunik kullanan hanımları görüyoruz. Sizler de bu tarz kombinasyonlarınızla tesettürlü hanımların çok şık olduklarını herkese gösterebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica