Siyah Lekeler Nasıl Geçer? Bitkisel Çözüm Önerileri

Siyah lekeler her insan için her yaşta sorun yaratan bir neden. Bu noktalarda kurtulmak için çeşitli ürünleri eczanelerden sağlamak mümkün. Biz bunun dışında, sizin için daha uygun ve daha kolay bir yöntem önereceğiz. Böylece siyah noktalardan kurtulmanız daha kolay mümkün olacak.

İşte size mucizevi öneri; Elma sirkesi.

Yarım su bardağı suya, 3 çorba kaşığı kadar elma sirkesi ekleyip iyice kaynatın. Daha sonra ateşi kısın ve başınıza bir örtü örtüp, yüzünüzü buhara tutun. Bu şekilde yüzünüze 15-20 dakika buhar verin.

[reklam1]

[reklam3]

Siyah Lekeler Nasıl Geçer?

Daha sonra yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesiyle yüzünüzü silin. Bu işlemi haftada 2 kez tekrarlayabilirsiniz. Düzenli olarak yapılan işlem sonucunda siyah lekelerin yok olduğunu ve cildinizin parladığını göreceksiniz.

Siyah noktaların giderilmesi için diğer öneriler:

a) Birer tutam kırlangıç otu, ayrık otu bir kaba konularak üzerine beş bardak su ilave edilerek kaynatılır ve bir gece dinlendirdikten sonra siyah noktaların üzerine sürülür.
b) Birer tutam nane, yabani kekik yaprağı, ıhlamur bir ka*ba konulup yeteri kadar su ilave edilerek kaynatılır. Soğuduktan sonra siyah noktaların üzerine sürülür.
c) Bir adet çok olgun domates ezilir ve ince bir tülbentle süzülür. 1 tatlı kaşığı gliserin ve iki damla aselbent tentürü katılıp karıştırılarak şişeye doldurulup kullanılmak üzere saklanır. Cildin siyah noktalı kısımlarına bol miktarda sürülür

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica