SEVGİLİSİYLE KAVGA EDEN KIZIN “MAYMUNA BENZİYOR” DEDİĞİ ADAM HAYATA KÜSTÜ

SEVGİLİSİYLE KAVGA EDEN KIZIN “MAYMUNA BENZİYOR” DEDİĞİ ADAM HAYATA KÜSTÜ
29 Kasım 2018 tarihinde eklendi, 287 kez okundu.

Dilin ayarı zaman zaman kaçabiliyor. Duygusal insanlar bu tip durumlarda piskolojik sıkıntılar yaşayabiliyor. Hareketlerimizin nelere sebebiyet verebileceğini kestirip, ölçülü davranmak gerekiyor. Kocaeli’de yaşayan Ahmet Yılmaz’ın başına gelenler de tam olarak böyle.

1. ”Maymuna Benziyor” Benzetmesi Üzerine Hayata Küstü.

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde, yaşadığı trafik kazası sonucu sol bacağını kaybeden Ahmet Yılmaz (37) sokakta erkek arkadaşı ile münakaşa eden genç kızın önüne gelen ilk kişi ile arkadaş olacağını söylemesinin ardından, arkasına dönen genç kızın kendisine yönelik ‘Maymuna benziyor’ benzetmesi üzerine hayata küstü. Ahmet Yılmaz, yaşadığı bu olay sebebiyle zaman zaman evden çıkmaya bile çekindiğini belirterek, yalnızlıktan sıkıldığını, kendisini sevecek bir insanla yeni bir hayat kurmak istediğini söyledi.

 

2. Trafik Kazası Sonucu Bacağını Kaybetti.

1999’da Körfez ilçesi TEM Otoyolu’nda karşıdan karşıya geçmek istediği sırada bir otomobilin çarpması sonucu sol bacağını kaybeden Ahmet Yılmaz, çalıştığı çimento fabrikasından malulen emekli oldu. Ardından iki böbreği iflas eden Ahmet Yılmaz’a, 2013 yılında annesi Gülbeyaz Yılmaz tarafından böbreğinden birini verirken, organ nakli yapıldı. Sol bacağı protez olan Ahmet Yılmaz, eşinin kendisini terk etmesi sonucu 2 çocuğuyla birlikte yaşamaya başladı.

3. ”Arkadaş Arıyorum, Dost Arıyorum Parayla Pulla İşim Yok.”

 

2 sene önce iki gencin kavga ettiği esnada kendisi ile ilgili söylenen sözlere içerleyen Ahmet Yılmaz, “Hereke’de yolda gezerken bir kız ve bir erkek kavga ediyordu. Kız erkeğe dönüp dedi ki ‘Önüme çıkan ilk erkekle çıkacağım’. Tesadüfen oradan geçiyordum, o anda da erkek beni görünce, ‘Bak biri geliyor git onunla çık’ dedi. Ondan sonra kız dönüp, ‘Onunla çıkacağıma maymunla çıkarım’ dedi. Beni o an maymundan beter etti. Arkadaş arıyorum, dost arıyorum parayla pulla işim yok, her şeye yetecek kadar param var. Ben insanlardan merhamet, acıma duygusu istemiyorum, benimle arkadaşlık yapsınlar istiyorum” dedi.

Önerilen Blog :  Yaptıkları Trollüklerle Okulda İlginç Sahnelere Sebebiyet Veren Aşırı Sıkılmış Öğrenciler
 

4. ”Arkadaş Edinip İnsanlarla Kaynaşmak İstiyorum.”

Ahmet Yılmaz yaşadığı utanç dolayısıyla evden çıkamadığı zamanlar olduğunu belirterek, konuşmasını şöyle sürdürdü:

 

“Eşim beni 2004 yılında terk etti. Biri 8 diğeri 4 yaşındaki çocuğumla birlikte ortada kaldık. Evden çıkamıyorum zaman zaman utancımdan insanların yüzüne bakamıyorum, insanlar hakkımda yorum yapıyorlar ‘Ne kadar çirkin bir insan’ diyorlar, maymuna benzetiyorlar. Arkadaş edinip insanlarla kaynaşmak istiyorum. Bir topluma gittiğim zaman hakir görülmek istemiyorum. Her gittiğim yerde hakir görüldüm, artık sıkıldım bu durumdan, yalnızlıktan sıkıldım. Her gece ağlamaktan, yalnız kalmaktan sıkıldım. Maddi olarak durumum çok iyi Allah’a şükürler olsun. Evde oturmaktan, televizyon seyretmekten hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım. O kadar şiir yazıyorum, güzel kelimeler buluyorum söyleyebilecek insanlara yakıştırabilecek ama insanlar beni kendilerine yakıştıramadıkları için hiçbir insanın yanına çıkamıyorum. Nasibim olursa, Allah karşıma güzel bir nasip çıkarırsa, hayır diyemem evlenmeyi düşünürüm.” diye konuştu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica