Sarı Renk İle Yapılmış Giyim Kombinasyonları

Sarı Renk İle Yapılmış Giyim Kombinasyonları

Siyah renkli giyim ve aksesuar ürünlerinin her renge uyum sağladığını biliyoruz. Genel algı bu yönde aslında. Çünkü doğru tercih edildiğinde ve renk kontrastı iyi ayarlandığında bütün renkler birbiriyle kombin edilebilir. Biz size bunu sarı renkli kombinasyon modelleri ile göstereceğiz. Sizler için sarı renk ile yapılmış ve bir çok renkten faydalanılmış kombinasyon örnekleri gösterceğiz. Siz de fark edeceksiniz ki bu kombinler bütün hanımlar için ideal görünümlere sahip olacak. 

Giyinmenin tek altın kuralı var. Bu da giydiğiniz elbise ya da herhangi bir giyim ürünün üzerinize uygun olması. Yani genişliği darlığı, uzunluğu kısalığı gibi. Renk olayı çok önemli değil. Her renk elbiseyi kullanarak kendinizi ön plana çıkarmak kolay. İşte biz de sarı renk seçip, şık olmak isteyenlere bu örneklerden bir kaç tane göstermek istiyoruz. Uygulayıp denemesi sizden. Sonuçları da bizmle paylaşabilirsiniz ayrıca. Biz de sayfalarımızdan diğer kullanıcılara gösterebiliriz. Neyse lafı daha fazla uzatmadan sarı renk kombinlerine bir göz atalım.

Evet 1.Resimde sarı ve mor uyumu kullanılmış. Sarı renkli mini straplez bir elbise seçilmiş ve üzerine başka hiç bir giyim ürünü kullanılmamış. Yani elbisenin şirinliği ön planda bırakılmış. Çünkü mor rengin baştan çıkarıcı özelliği biraz yumuşatılmak istenmiş. Çanta, takı aksesuarları ve ayakkabı mor renkten seçilmiş. Oldukça etkili ve ideal görünüyor değil mi hanımlar.

3.resimde ki ilk hanımefendi yeşil bir gömlek ile sarı kalem etek modelini birleştirmiş. Zaten sarı rengin en yakın dostu yeşildir. Yeşil ile sarının birlikte kullanılması her zaman doğru sonuçlar verecektir.

7. ve 9. resimde yeşil ve kırmızıyla ilişkilendirilmiş sarı kombinasyonları göze çarpıyor. Özellikle kırmızı kombin önerisi harika hanımlar. ÖZellikle şapka ve çanta detayı kombininize şuhluk ve çekicilik kazandıracak. 

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]
[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica