Salon Takımları

Salon Takımları
25 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 3.932 kez okundu.

Salon Takımları

Evlerimizin vazgeçilmez ürünleridir salon takımları. Misafirleri ağırladığımız odalarımız için kullanırız salon takımlarını. Misafir ağırlamak Türk kültürünün en önemli özelliğidir. Misafirliğe gelen her kim olursa olsun, en iyi hizmet verilir. Yatarken yatak bile ona verilip, gerekirse yerde bile yatmaktır Türk olmak. Bu özelliğimiz bile salon takımı seçimi yaparken en modern seçimi yaptırmayı gerektiriyor. Misafirlerimizi en iyi koltuklarda ağırlamak gerekir. Bir de onları seçimlerimizle etkilemek isteriz. 

Salon takımları seçilirken ilk bakış açımız ne kadar güzel göründüğüdür. Ee tabi önemli bir özellik. Ne kadar kullanışlı olursa olsun güzel olmayan bir modeli seçmeyi kimse istemez. Bence de istememeli. Ama sadece güzel diye de bir modeli almak doğru değil. Seçim yaparken dikkatli davranmak şart. Salon takımı alırken ilk olarak salonunuzun boyutunu göz önüne alın. Örneğin alçak tavanlı evlerde büyük tasarımları almak yanlış olacaktır. Bu modellerle tamamen salon takımları ön plana çıkarken, odanın varlığı tartışılır hale gelir ki bu istenen bir durum değildir. Şimdi ne tarz bir model seçebilirsiniz bakalım görelim.

[reklam1]

Şık bir salon takımı tasarımı. Evin reisi için de rahatça tv izlemeye iman veren açılabilir koltuk. Yüksek tavanlı odalar için ideal bir model olacak.

açılabilir koltuklu köşeli salon takımı modeli

açılabilir koltuklu köşeli salon takımı modeli

Deri koltuk sevenler için ideal bir salon takımı modeli. Tekli koltuğu da çok şık duruyor. Ayrıca köşeli tarzı ile de oldukça modern.

deri kaplama salon takımı modeli

deri kaplama salon takımı modeli

Dilim tarzı koltukları ile harika bir salon takımı modeli. Minder yastıkları ile de oldukça rahat duruyor.

dilim tarz bej renk salon takımı modeli

dilim tarz bej renk salon takımları

Rengarenk görüntüleri sevenler için harika bir salon takımı modeli. Japonların salon takımları konusunda ki hüneri de bu modelle daha fazla göze çarpıyor.

japon tarz renkli tasarım salon takımı

japon tarz renkli tasarım salon takımları

[reklam1]

Rahat ve minimal modelleri sevenler için harika bir salon takımı modeli diyebiliriz.

modern yumuşak puflu salon takımı modeli

modern yumuşak puflu salon takımı modeli

Orta sehpalar salonlar için önemli aksesuarlardan. Bu model de bu ayrıntı tam olarak düşünülmüş. Ayrıca puflu olan bu modelin sehpası da aynı şekilde.

orta puf sehpalı salon takımı modeli

orta puf sehpalı salon takımları modeli

Sade ve şık bir model. Bütün salonlar için ideal olduğunu söylemek mümkün.

sade tasarım salon takımı modelleri

sade tasarım salon takımı modelleri

Toplu oturmalara müsait, toplantı ve söyleşi yapılmaya da yatkın bir model. Oldukça ilgi çekici aslında. Büyük salonlu bir evim olsa kesinlikle bu modeli seçerdim.

zarif yarı oval salon takımı modeli

zarif yarı oval salon takımı modeli

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica