Saç Kesim Modelleri

Saç Kesim Modelleri

Her kadın güzeldir, ama her kadın güzel görünmeyi başaramaz. Çünkü güzellikteki en önemli olay olan saç modeli belirlemeyi çoğu kadın beceremez. Bir saç modelini beğenirler, ama kendi yüz hatları bu saça uygun mudur bunu ayırt edemeyerek hatalı seçimlere imza atarlar. Böyle olunca da görünüm açısından istenmedik durumlar ortaya çıkar. Yani saç modeli seçmeden önce, yüz şeklinizi iyice kavramanız ve ona göre saç kesim modelleri arasından seçim yapmanızı gerektirir. 

Kadınlarda yüz çeşitleri genel çerçevede 4 çeşittir. Yuvarlak yüzlü kadınlar, ters üçgen yüzler, dörtgen yüzler ve oval yüzler. İlk olarak hangi yüz grubunda olduğunuzu aynada belirlemelisiniz. Ondan sonra da nasıl bir saç kesimi yapacağınıza karar verebilirsiniz. Gerçi saç kesimine kararı kuaförleriniz de verebilir. Siz buna göre hangi saç kesim modelleri ni seçeceğinize daha kolay verebilir ve kuaförünüzü kendi istediğiniz yönde hareket ettirebilirsiniz. Aksi takdirde onun yapacağı saç modelini beğenmeyebilirsiniz.

Şimdi size ünlü kadınların yüz hatlarına göre seçmiş oldukları ve güzelliklerini tamamiyle ön plana çıkarmayı başardıkları saç kesim modellerine bakalım. Siz de bu saç modelleri ile en güzel halinizi alabileceksiniz.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica