Rüyada Kadın görmek

Rüya tabirleri köşemizde sırada rüyada kadın görmek var. Bun için de farklı şekillerde görülmesine binaen farklı tabirler var. Siz de rüyanızın şekline göre tabirinizi okuyun. Hayırlara vesile olur inşallah.

Rüyada Kadın görmek

 • Rüyada kadın görmek genellikle iyi sayılamaz. Kadın dedikodu, entrika tatsız haber yalan, hoşa gitmeyecek olay olarak tanımlanır. Yalnız güzel ve genç bir kadın sıkıntıları izleyecek mutluluktur. Sevinçli bir kadın insanın kısa süre sonra sevineceğini haber verir.

[reklam1]

[reklam3]

 • Rüyada görülen kadın, güzel otursa hayır ve rahatlıkla temin edilecek bir seneye delalettir. Bazen kadın, ambar, mahzen, sandık ve eşyasını içine koyduğu her şeye işarettir. Bazen kadın kabre yorumlanır. Bazen de kadın, hapis ve ortağa delalettir.
 • Bazen kadın görmek, yatak ve elbise gibi gizli şeylere muttali olan kadına, meyveli ağaca, üzerine bastığı pabuca. Kalem ve mürekkebini bıraktığı divite, oturacak yere ve evine delalettir.
 • Rüyada evine güzel bir kadının girdiğini gören kimse, sevinç ve ferahlığa erişir. Güzel kadın devamı olmayan maldır.
 • Rüyada genç bir kadının kendisine yöneldiğini gören kimse geriledikten sonra devlet ve talihi yine kendisine yönelir.
 • Rüyada görülen ve tanımadığı buğday benizli, genç bezekli bir kadının tabirce olan hayırlılığını anlatmak mümkün değildir.
 • Şişman kadın senenin ucuzluk ve bolluk olmasına, zayıf kadın da senenin kıtlık ve pahalılık içinde geçmesine delalettir. Tabirce kadının en iyisi, buğday benizli olan kadındır. Bunların da tanınmayanı tanınanından daha hayırlıdır.
 • Bir kadının her ne şekilde olursa olsun gördüğü genç kadın, onun düşmanı olan bir kadındır.
 • Bir kadının rüyada yaşlı bir kadın görmesi, o kadının artık çalışamadığına işarettir. Yaşlı kadın dünyadır.
 • Bir kimse rüyada güzel bir kadın görse ve onunla söyleşip gülüşse veya o kadın o kimsenin bulunduğu kendi evinde yanına geldiğini görse, ucuzluk ve bolluk bir seneye, eğer fakirse, mal kazanmasına, hapisse kurtulmasına, eğer o kadın mesture ise gizlice bir habere eğer onunla beraber def ve şaire gibi şeyler varsa, açık ve herkes tarafından bilinen bir hayra delalettir.
 • Tanınmayan kadın, tanınan ve bilinen kadından tabirce daha hayırlıdır. Bir kimsenin bir kadını Allah (C.C.) için insanlara iyilikle emir ve kötülükten nehyettiğini görmesi, dince, iyi bir şeye işarettir. Bir kimsenin rüyada bir şehirde silahlı bir takım kadınları hayvanlara binmiş bir halde görmesi, o şehre gelecek işçilere işarettir.
 • Bir kimsenin rüyada hanımının satıldığını görmesi, o kimsenin saltanat ve devletinin gitmesine, işlerinin perişan bir hale gelmesine ve sonra durumunun düzelmesine işarettir.
 • Bir kimsenin rüyada kendi hanımıyla beraber başka bir adam görmesi, o kimsenin hanımının baht ve talihli oluşuna, ailesinin zengin, mal ve dünyalıklarının iyi olmasına yorumlanır.
 • Bir kimsenin rüyada hanımının kendisine başka kadın takdim ettiğini görmesi, o kimsenin hanımından ayrılmasına veya aralarında bir anlaşmazlık çıkmasına işarettir. Rüyada hanımını sırtına aldığını gören kimseye, bir taraftan bir ayıp isabet eder. Bazı tabirciler de o kimse zengin olur demişlerdir. Uyanıkken görmediği bir kadını rüyada gören kimsenin, malından bir şey kaybolur. Sonra yine o malı bulur. O kadını öldürdüğünü görse, malının bir kısmı gider. Kadınla cinsi münasebette bulunsa, malının hepsi dinden çıkar.
 • Bir kimse rüyada kendi hanımının başkasına verilmiş olduğunu veya onun kendisinden başka bir kimseyle evlendiğini görse, o kimsenin dini gider ve sonucu iyi olur. Kadın rüyada zevk ve menfaattir. Bazı kere kadın arazi, çiftlik, bağ, bostan ve diğer yenilecek şeylere delalettir.
 • Rüyada kadının tenasül uzvunu görmek, sıkıntı ve mihnet içinde bulunan kimsenin üzüntü ve kederden kurtulmasına, ihtiyaçlı kimsenin ihtiyacını gidermesine bekar için evlenmeye, yola gitmeye, şirket kurmaya, sırları açıklamaya, madenlere ve gizli şeylere muttali olmaya yorumlanır. Kadının tenasül uzvu, yönelilen mihrap ve kıbleye, insanın sır kapısına ve hamama işarettir. Sıkıntı içinde bulunan bir kimse rüyada bir kadın organı görse, sıkıntıdan kurtarır ve onun ihtiyacı gider. Eğer uzak bir yolculuğa giderse orada rahatlığa kavuşur. Bazen de o kimse eğer şirket kurmayı arzu ediyorsa, rahatlığa erişir. Eğer rüyayı gören gizli ve maden gibi şeyleri keşfedenlerden olursa, maksadına erişir. Bazen rüya sahibi akrabalarını ziyaret eder. Gördüğü kadın organından faydalanırsa, emanet olan bir malda tasarruf eder.
 • Rüyada erkeklerde kadın organı, kadınlarda da erkek organı görülmesi erkeğin kötü haline ve zillete düşmesine; kadının metanet ve erkek karakterine sahip olduğuna delalettir. Bazı tabirciler, rüyada kendisinin kadının organı gibi bir organı olduğunu görse, üzüntü, keder ve hapisten kurtulur. Düşmanın uzaklaştırılmasını isteyen bir kimse rüyada kadın organı görse, o kimsenin düşmanı zelil ve hakir olur. Kadının tenasül uzvu, bal, hurma veya şarap sahasıyla tabir edilir. Rüyada bir kadının tenasül uzvuna girdiğini gören kimse ölür. Bazı tabirciler, kadın organı kan dökücü ve hilekâr bir kimsedir derler.
 • Bir kimse rüyada erkeklik organının kadın organına dönüştüğünü görse o kimsenin kuvvet ve yiğitliği, acizlik ve zayıflığa dönüşür.
 • Bir kimse rüyada bir kadının organını eliyle tuttuğunu ve organının erkek organına dönüştüğünü görse, o kadının ahlaki bozulur. Eğer kadının organını daima erkek organı gibi olduğunu görse, o kadın daima diliyle kocasına kahreder, her sözde ve yapılacak her işte onunla münakaşa ve kavga eder. Rüyada hanımının organını emdiğini gören kimse, cüzi bir ferahlığa erişir. Hanımının tenasül uzvunu arka tarafından görse, o kimsenin ümit ettiği dostluk ve sevgisi nefret, kin ve uzun süren bir düşmanlığa döner.
 • Bir kadın rüyada organına su girdiğini görse o kadının bir çocuğu olur.
 • Bir kimsenin rüyada kadın organına şehvetle bakması veya dokunması kötü bir şey ile ticaret yapmasına, bilmeyerek çıplak bir kadının organına bakan kimsenin de halen bir iş işlemesine delalettir.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica