Bu resimde gördüğünüz ilk şey? Sonuçlarına şaşıracaksınız…

Bu resimde gördüğünüz ilk şey? Sonuçlarına şaşıracaksınız…
26 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 565 kez okundu.

Bu resimde gördüğünüz ilk şey? Sonuçlarına şaşıracaksınız…

Dağları ilk fark ederseniz zihniniz tarafından yönlendiriliyorsunuz…

Siz her zaman pratik işler yapan, entelektüel bir kişisiniz. Hayatta çoğunlukla kendi düşüncelerinizle yönlendirilirsiniz. Kendi kişisel düşünceleriniz hayatta en büyük motivasyonunuzdur. Sürekli bir dikkat ve bol farkındalık gerektirdiğinden işinizi her şeyin önünde tutma eğilimindesinizdir. Bazen önünüzdeki zorlu yolculuğa odaklanmayı bırakmanız ve rahatlamanız için daha fazla zaman harcamanız gerekir. Dağları ilk önce fark etmeniz, her zaman önünüzdeki görevlere odaklandığınız anlamına gelir. Bu sizi profesyonel kılabilir, ancak rahatlamayı öğrenmezseniz mutlu olamazsınız.

Önce ayıyı fark ettiyseniz sevgiyle motive oluyorsunuz…

Ayı, şiddetli, yoğun bir tutkunun sembolüdür. Önce ayıyı fark ettiyseniz, özellikle de kalbin işlerine gelince son derece tutkulu birisinizdir. İlk önce ayıyı gördünüz çünkü içinde durdurulamaz bir vahşilik var. Söz konusu sevdiğiniz insanlar olduğunda, onları korumak için elinizden gelen her şeyi yaparsınız. Hatta geçmişte yavrularını koruyan bir anne ayıya benzetilmiş olabilirsiniz. Oldukça doğru bir tanımlama – sevdiğiniz kişilerin başına bir şey olmasına izin vermiyorsunuz.

Önce ağaçları fark ettiyseniz tutkunuz sizi yönlendiriyor…

Parti insanı olarak biliniyorsunuz. Konuşkan ve başkalarıyla iletişim kurmayı seven birisiniz. Ağaçlar sosyal olmayı ve başkalarıyla iletişim kurmaya duyulan arzuyu, sizi kendine çeken, canlı bir sohbeti temsil eder. En çok bir grup insanla arkadaşlar arasında sohbet ederken mutlusunuz. Her zaman yeni arkadaşlar edinmek istersiniz ve bu samimiyet ruhu sizi hayatta yönlendiren şeydir.

Ayı önce gördüyseniz hayalleriniz tarafından yönlendiriliyorsunuz…

Ayı önce gördünüz çünkü hep bulutların üstündesiniz. Hayalleriniz ve geleceğe yönelik özlemler sizi yönlendiriyor. Gelecek için düşünceleriniz aklınızı başınızdan alıyor ve gerçek rüyalarınız bazen tüm gün boyunca hayal kurduğunuz fanteziler haline geliyor. Bazen hayal kurmaktan biraz rahatsız oluyorsunuz, ancak bir gün tüm umutlarınızın ve hayallerinizin biraz zorlamayla gerçekleşeceğini olmaması onun iyi olmadığı anlamına gelmez. Bazen gerçeği olduğu haliyle kabul etmeniz gerekir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica