Puf Mont Modelleri

Puf Mont Modelleri

Kış aylarının hanımlar için vazgeçilmezlerinden birisi de puf mont modelleri. Bu sezonda çok revaçta olacağa benziyorlar. Geçmişe göre çok soğuk geçmese de bu sene kış, yine de sabahları ve akşamları soğuk iliklerimize işliyor diyebiliriz. Hal böyle olunca da montları kenara atmamak akılcı olacaktır. Biz de bu duruma göre çok güzel puf mont modelleri seçtik ve bunları nasıl kombin yapabileceğiniz hakkında bir kaç öneri yapalım dedik. İşte sizin için yaptığımız puf mont kombinleri ve en güzel puf mont modelleri.

  • Puf kabanlar hacimli olduklarından, orantıyı sağlamak için kombinlerinizde dar kalıplı parçaları tercih etmenizde fayda var. Skinny jean ve deri tayt gibi parçalarla puf kabanların çok yakıştığını belirtmek gerek… Bunların dışında dar kesimli pantolonlarla da bu kabanları rahatlıkla giyebilirsiniz.
  • Puf kabanlarınızla etek de giyebilirsiniz. Bunun için dar kesimli etekleri tercih edebilirsiniz. Eteğinizin kesimi dar olduğundan şık ve orantılı bir görüntü yakalamak mümkün olur. Görüntünüzü opak çorap, bot ya da çizmelerle tamamlayabilirsiniz. Topuklu ayakkabı ve bot seçerek, puf kabanın spor havasını da kırmış olursunuz.
  • Puf kabanlarınızla rahatlıkla giyebileceğiniz parçalardan biri de mini elbiseler… Tıpkı eteklerde olduğu gibi orantı sağlanacağından yine şık bir kombinasyona imza atabilirsiniz.
  • Puf kabanlara şıklık katmak için şapka, bere, eldiven ve kaşkol gibi aksesuarları da kullanabilirsiniz.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica