Pudra Nasıl Sürülür

Pudra Nasıl Sürülür
7 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 1.949 kez okundu.

Pudra Nasıl Sürülür

Bir kadının en çirkin hali hatalı makyajla sokağa çıktığında ki halidir. Bununla çok karşılaşmışızdır hepimiz. En çok göze çarpan makyaj hatası da pudra sürümü konusunda yaşanıyor. Yanlış pudra sürme tekniklerinin yanı sıra, pudrayı ne kadar kullanmak konusunda da kararsız kalan kadınlar sokağa una batmış gibi çıkıyorlar. Bunun başlıca sebebi makyaj tekniklerinden tam anlamıyla haberdar olamamak. Ya da kulaktan dolma bilgilerle makyaj yapmaya çalışmak. Hani ruj, oje  kullanımı  daha kolay. Rengi seçiyorsun ve sadece sürmek kalıyor. Bunlarda hata yaptığında hemen fark edip, sürülen yerlerde ki taşmalar hemen silinebiliyor. Ama pudra ile yapılan hataları fark etmek bir yana daha da ileri noktalara doğru gidebiliyor hatalar.

Makyaj hataları bir kadında istenmeyen en önemli durumlardandır. Biz de bu durumu göz önüne aldık ve sizlere yardımcı olmak istiyoruz. İşte şimdi sizi bu hatadan kurtarmak için pudrayı nasıl sürmeniz gerektiği hakkında bir video hazırladık. Videoyu izleyip pudra sürme tekniğini öğrenelim ve hatalardan kurtulup güzelliğimize güzellik katalım.

[reklam1]

[reklam3]

Makyajın ikinci adımı olan pudra, hem makyajın kalıcılığını sağlar hem de yüzü makyaja temiz bir biçimde hazırlamış olur.

Eğer transparan bir pudra kullanılacaksa, bunu bir ponpon yardımıyla sürmek gerekir. Göz altına ve sonrasında T bölgesine sürülür. 

Hiç fondöten sürülmediğinde de sıkıştırılmış pudralar kullanılabilir. Bunların genelde kendi içlerinde sürme süngerleri vardır. Fakat benim önerim fırça yardımıyla sürülmesidir, böylelikle yüze ince sürülecektir ve eşit dağıtılacaktır.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica