Penti Ürünleri

Penti Ürünleri

Bayanların çorap ve tayt gibi ürünlerde tercih ettiği markalardan birisi de Pentidir. Penti bayanlar için iç çamaşırdan çorap ve tayta kadar bir çok konuda ürünler üretiyor. Biz de bu ürünlere bir göz atalım dedik. Ama seçim yaparken iç giyim ürünleri olan sutyen, külot ve jartiyer gibi ürünleri ele almadık. Çünkü onlar için de sizlere ayrıca bir sayfa hazırlamak istedik. Bugün çoraplar ve taytlar bizim ana maddelerimiz. 

Penti kaliteli üretimlerinin yanında uygun fiyat opsiyonu ile de hanımların kendilerini ercih etmesine olanak sağlıyor. Biz sizlere penti ürünlerini seçerken fiyat araştırması da yaptık. Kısaca bunlara da bir değinelim. Mesela 

Penti Çorap fiyatları 5 – 10 tl arasında değişiyor. Bunların içerisinde ikili ve üçlü setler de var. Akabinde 1,5 liraya alınabilecek penti çorap modelleri de bulmak mümkün.

Penti tayt fiyatları ise genel itibari ile 39,90 yani 40 lira. Bir kaç modelde fiyat 60 lirayı görüyor. Ama genel itibari ile 40 lira. Bunların haricinde bir kaç basit modelin fiyatı 15 lira seviyelerinde.

Penti külot çoraplarının fiyatları ise 8 ve 13 tl gibi rakamlarla ifade edilebilir. 

Pentinin babet çorapları ise 1,5 ve 7,5 tl arasında seyrediyor. Genel itibari ile 2,5 liralık çorap modelleri daha fazla.

İşte bizim sizler için yapmış olduğumuz araştırma bu yönde. Aşağıda da bu ürünlerin modellerini görmeniz için hazırladığımız galerimiz var. Umarım bu konuda size yardımcı olabilmişizdir.

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica