Pelerin Modelleri

Pelerin Modelleri

2014-2015 kış ayında moda olmaya aday ürünlerden bir tanesi de pelerinler. Pelerin modelleri panço tarzının daha modernize edilmiş hali diyebiliriz. Pançolar ile şık olmak mümkündü, ama orada ki dezavantajlardan biri üstünüze giydiğiniz kazak, bluz, gömlek tarzı giysiler görünmüyordu. Bu da kombininizin güzelliğini kapatabiliyordu. Ama pelerin modelleri ile bu ortadan kalkacak. Öyle görünüyor ki hanımlar da bunun farkında olmaya başlamış. Ben etrafımda pelerin tercihi yapan bir kaç hanıma rastladım diyebilirim. Eskiden panço ve şalı kapan dışarı çıkıyordu.

Pelerinler ile etkili kombinlere imza atmak da olanaklı bir hale geliyor. Çünkü kombin dediğimiz zaman baştan ayağa bir uyum söz konusu olmak zorunda. Pelerinlerin ve pançoların gardıropta bulunma sayısı 1 belki 2. Bu da renk kartelasının daralması anlamına geliyor. Yani bu sebeple her pantolonla, taytla ya da başka bir alt giysi ile panço modelini kombinlemek zorlaşacaktı. Elbette imkansız değildi, ama zordu. Ancak pelerin modelleri ile bu tam anlamıyla ortadan kalkacak. Çünkü iç giyim ürünlerinin renkleri de kombinlerde direk olarak etkin bir rol oynayacak.

Pelerin modelleri elbiseler ile de çok şık şekilde kombin edilebilecek ürünlerden. Kabanlar, pançolar, mantolar elbiselerin göz alıcı şıklığını ortadan kaldırma riskini taşırken, bu durum pelerin modellerinde bulunmayacak. Tamamen elbisenin ön kısmının detaylarını ortaya dökebileceğiniz gibi, pelerinlerle de elbiseleri, abiyeleri tamamlayabileceksiniz.

Şimdi dilerseniz sizin için seçmiş olduğumuz yeni sezon pelerin modellerine göz atalım. Hangi tarzlar daha çok revaçta, insanlar hangi renk pelerinleri tercih etmiş bunu da öğrenelim. Buyrun…

[reklam3]
[reklam1]


[reklam3]
[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica