Patates

Patates
1 Şubat 2018 tarihinde eklendi, 1.352 kez okundu.

FBI gizli ajan eksikliğini giderebilmek için ajan seçmeleri yapmaya karar vermiş. Ve her gün üçer kisi çağırıp aralarından birini ajan olarak himayelerine alıyorlarmış. Seçimlerin 3. günü Temel’ de katılmış. Yaninda da bir İngiliz ve bir Amerikan varmış.

Bunlardan ilk olarak kamufle olmalarını istemişler. İçinde sadece bir çuvalın bulunduğu boş bir odaya sokmuşlar ve burada gizlenmelerini söylemişler.

İlk önce İngiliz girmiş. 5 dk. sonra odaya giren bir yetkili gitmiş içinde İngilizin saklandiğı çuvala tekme atmaya başlamış. Hemen çuvalın içinden bir ses gelmiş: ” Miyav, miyav.”

İngilize ilk testi başarıyla geçtiğini söyleyip Amerikan’ı odaya koymuşlar. Amerikan’da ayni çuvala saklanmış. Biraz sonra yine odaya giren yetkili gitmiş ve çuvala bir tekme atmış. Çuvalın içinden:  “Hav, hav.” diye bir ses gelmiş.

Amerikan’ı da tebrik edip Temel’ i odaya koymuşlar. 5 dk. sonra odaya giren ayni görevli gitmiş çuvala bir tekme atmış. Ama hiçbir ses gelmemiş. Çuvala yine vuruyor yine ses yok. Daha sert vuruyor yine ses yok, tekme, tokat, tahta, tüfek, ses yok…Askerlere emir veriyor iyice tekmeleyin. Çuvaldan kan sızmaya başlıyor.. Beş dakika sonra da ince, bitkin bir ses: 
” Patateeeeesss!”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica