Paramparça Dizisi İyi Başladı

Paramparça Dizisi İyi Başladı

Star Tv’de pazartesi akşamları Reaksiyon dizisinin yerine ekranlara gelmeye başlayan Paramparça reytinglerde istenileni ilk bölümüyle verdi gibi. Zira Reaksiyon dizisinin reytinglerde ki başarısızlığı sonrası final yapması büyük yankı uyandırmıştı. Dizinin yerine yayınlanmaya başlayan ve Erkan Petekkaya, Nurgül Yeşilçay, Ebru Özkan ve CEmal Hünal gibi usta isimlerin genç isimlerle kaynaşması ilk bölümde ekranlara iyi yansımış gibi duruyor.  Reaksiyon dizisinin beklenen ilgiyi görmemesinden sonra Star TV’nin yeni iddialı dizisinin performansı merak ediliyordu. Dizi ilk bölümündeki performansı ile kanal yönetimini sevindirdi. Paramparça günü 3.sırada tamamlayarak iyi bir reyting aldı. Önemli olan bundan sonra bu çizgiyi devam ettirebilecek olup olmaması.

Tarafsız bir gözle bir yorum yapmam gerekirse bir dizide erkek jön çok önemli. Kenan İmirzalıoğlu efsane bir jön olma yolunda. Yaptığı bütün diziler reytingleri hep kendi tarafına çekti. İşte onlardan birisi de Erkan Petekkaya. Aynalı Tahir zamanları, Beyaz Gelincik ve Öyle Bir Geçer Zaman ki ile hep başarılı olmayı başardı. Sanırım bu diziyle de bunu başarabilecek. Çünkü seyirciyi yakalamış bir isim. Biz de başarılarının devamını dileyelim.

PARAMPARÇA DİZİSİNİN KONUSU

Ayrı dünyalardan bir kadınla erkeğin birbirlerine aşık olmalarıyla hayatlarının “Paramparça” olmasını anlatan dizisinin baş rollerinde Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petakkaya bulunuyor. Senaryosunu Aliye, Bin Bir Gece, Aşk ve Ceza gibi popüler dizilerin senaristi Yıldız Tunç’un kaleme aldığı Paramparça dizisinin yönetmenliğini Asi, Gönülçelen, Kayıp Şehir, Tatar Ramazan gibi dizilere imza atan ödüllü yönetmen Cevdet Mercan yapıyor.

Paraparça dizisi ayrı dünyalardan iki kişinin yasak aşkını konu alıyor. Mütevazi bir hayat süren ve kocası gurbette çalışan Gülseren ile kentin en prestijli restoran zincirinin sahibi Cihan’ın arasında filizlenen aşk yaşamları paramparça edecek.

[reklam3]

[reklam1]

 

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica