Özlem Yılmaz Boşandı

Özlem Yılmaz Boşandı

Ekranların sevilen isimlerinden Özlem Yıldız avukat eşinden boşandı.

Özlem Yılmaz (Ayar) , 25 Ekim 2013’te nikah masasına oturduğu hukukçu Ahmet Ayar’la boşanmak için avukatı aracılığıyla 13 Nisan 2015’te mahkemeye başvuruda bulundu. Bakırköy Aile Mahkemesi’ne dava dilekçesi ulaşan oyuncu, şiddetli geçimsizlik nedeniyle anlaşmalı boşanma davası açtı. Yaptıkları protokole göre taraflar karşılıklı olarak nafaka ve tazminat talebinde bulunmadı. Özlem Ayar ve eşi imzaladıkları protokolde tüm ev eşyaları ve ziynetleri de anlaşarak kendi aralarında paylaştıklarını belirtti. Bakırköy 4’ncü Aile Mahkemesi’nde önceki gün görülen duruşmaya bizzat katılan çift, hakimin barışmalarını teklif etmesi üzerine “Barışma şansımız yok, boşanmakta kararlıyız” dedi. Hâkim çiftin boşanmasına karar vererek duruşmayı sonlandırdı.

[reklam3]

[reklam1]

Özlem Yılmaz Kimdir?

Özlem Yılmaz (d. 17 Temmuz 1986, İstanbul), Türk sinema ve dizi oyuncusu.

Aslen Rizeli olan Özlem Yılmaz doğma büyüme İstanbullu. Doğduğu ve büyüdüğü yer ise Bakırköy. Özlem Yılmaz ilk öğretim yıllarını Kartaltepe İlköğretim Okulu’nda geçirdi ve ilk okuldan sonra kolejde okumaya başlayan oyuncu Kültür Kolejinde eğitimine devam etti.

Lise yılları ise Ataköy Cumhuriyet Lisesinde geçti. Özlem Yılmaz eğitimini bittirdikten sonra çocukluğundan beri hayali olan mesleği yani oyunculuk için eğitim aldı. Merakı, yeteneği ve ilgisi herkes tarafından biliniyordu, sinema ve tiyatro eğitimi almak üzere Müşfik Kenter’den özel ders almaya başladı. Maalesef kısa bir süre sonra oyuncu babasını kaybettiği için çalışmalarına ara vermek zorunda kaldı.

Bir yıl sonra eğitimine kaldığı yerden devam etmek için Müjdat Gezen Sanat Okuluna girdi ve oradan 2006 yılında Müjdat Gezen Actor Studio bölümünden mezun oldu.

Misak Toros’un Özlem Yılmaz’ın yaşamında büyük bir yeri vardır. Misak Toros Özlem Yılmaz’ı ilk dizi görüşmesine yönlendiren kişidir. Misak Toros aynı zamanda oyuncunun okuldaki hocasıdır.

Sinema
Yıl Başlık Rolü
2013 Karaoğlan Prenses Cise Hatun
Televizyon
Yıl Başlık Rolü
2006 Karagümrük Yanıyor Elmas
2006 Felek Ne Demek Tülay
2006 Rüyalarda Buluşuruz Emine
2007 Dicle Lal
2007 Zoraki Koca Ayşe
2008 Dantel Firuze
2008 Servet Avcısı Zeynep
2009-2011 Unutulmaz Eda
2011 Dedektif Memoli Ezo
2013-2014 Kaçak Nurgül
2014 Emanet Zelal
2015 Kara Ekmek Asiye / Selen

[reklam3]

[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica