Oturma Odası Dekorasyonu Tasarımları

Evlerin en çok zaman geçirilen ortak bölgesi oturma odalarıdır. Aile bireylerinin şahsi işlerinden ve eğlencelerinden arta kalan zamanlarda ailece bir araya gelmeleri için vardır oturma odaları. Günün mukayesesinin yapıldığı, gülünüp eğlenilen, ailenin sorunlarının ve planlarının tartışıldığı ortamlardır oturma odaları. Bunun dışında samimi dostların ağırlandığı bölgelerde diyebiliriz buralar için. Çünkü misafir odalarını çok istisnai kullanırız oturma zamanlarında. Oralar anca misafirlerin uyku zamanına hazırlanırlar. Ya da özel ziyaretlere gelen misafirler için kullanırız oraları. Neyse bizim konumuz oturma odaları. Şimdi buraları etkileyici olarak nasıl dekore edebiliriz bakalım.

[reklam3]

[reklam1]

Oturma Odası Dekorasyonu Tasarımları

Oturma odanızda sıcak, samimi bir karşılama yaratmak için; mobilyalarınızı orta sehpası gibi merkez bir noktanın etrafına yerleştirin. Büyük oturma odalarında kitap okumak için ayrı bir köşe hazırlayın.

Eşyalarınızı saklamak ve sergilemek için gömme, duvara monte ya da duvardan ayrı duran dolaplar yerleştirin. Halı ve kilimler odanıza merkez oluşturur ve oturma alanınızı daha belirgin bir şekilde ayırır.

Konsül masası gibi mobilyalar oturma odanızı farklı bölümlere ayırmanızda size yardımcı olabilir. Oturma odanıza en azından bir kanepe ve iki tekli koltuk yerleştirmeniz size daha esnek bir oturma alanı sağlayacaktır.

Özel koleksiyonlarınız, kitaplarınız veya özel mobilya parçalarınız evinizin ve oturma odanızın ana odak noktası olsunlar. Bu tip özel eşyalarınız karakterinizi de evinize yansıtacaktır.

[reklam3]

[reklam1]

Oturma Odası Dekorasyonu için kullanabileceğini ürünlere galerimizden bakabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica