Oğlak Burcu Kasım 2014 Yorumları

Oğlak Burcu Kasım 2014 Yorumları

Sevgili Oğlaklar ve yükselen Oğlaklar,

Kasım ayı boyunca geleceğe yönelik umutlarınız ve arkadaş ortamlarınız ön planda olacaktır. Sosyal etkinliklere daha fazla zaman ayırabilir, kalabalık ortamlarda sıkça yer alabilirsiniz.

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek; aşk hayatınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Yeni gerçekler öğrenebilir, geldiğiniz noktayı gözden geçirebilirsiniz. Yürütmekte zorlandığınız ilişkiler bu dolunayla birlikte sona erebilir. Olaylara kalıcı çözümler üretmek isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınız fazlasıyla yüksek olacaktır. Ebeveyn olan Oğlak burçları çocuklarının ihtiyaçlarıyla bu dönem daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirler.

10-11 Kasım tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars-Plüton kavuşumu ile, hayatınızla ilgili düşündüğünüz girişimleri gerçekleştirmek için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Hırslarınız yükselebilir. Planlı ve düşünerek hareket edebildiğiniz takdirde kalıcı başarılara ulaşabilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

13-15 Kasım tarihleri arasında Mars – Uranüs kare açı gerçekleşecek. Bugünlerde sakarlıklara ve kazalara fazlasıyla açık olabilirsiniz. Ani tepkiler verebilir, beklenmeyen çıkışlar sergileyebilirsiniz. Özellikle aile hayatınızda ve ikili ilişkilerinizde sakinliğinizi korumanız önem kazanacaktır.

17 Kasım tarihinde Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle birlikte; platonik aşklara çekilebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız ilişkiyi unutmaya yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu dönem kendi ihtiyaçlarınıza öncelik vermelisiniz.

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek; ruhsal ve manevi farkındalıklarınızın yüksek olacağı bir süreçtesiniz. Rüyalarınız bu günlerde önemli mesajlar verebilir. Beklediğiniz önemli haberler veya teklifler gündeme gelebilir. Ancak bu yenilikleri çevrenizdekilerle paylaşmak için bir süre daha beklemeniz uygun olacaktır.

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs – Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Bireysel yaşamınızı ve ev hayatınızı etkileyen olaylar gündeme gelebilir. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar karşısında sakinliğinizi korumanız önem kazanacaktır. Geçmişte yaşadığınız olaylar yeniden gündeme gelebilir.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica