Ofis Elbise ve Giyim Ürünleri

Ofis Elbisesi – Giyim Ürünleri

Sokakta gezen kadının şıklığına, giyimine kuşamına dikkat ederim. Ama çalışan kadının giyimine daha çok dikkat ederim. Çünkü bir kadın ne kadar doğru giyiniyorsa, işine o kadar bağlıdır diye düşünürüm. Çalıştığı ortamdan bağımsız giyinen kadın işe konsantre değildir, kafasında başka şeyler dolanıyodur. Benim nu konuda yaptığım çıkartımlar böyle. Yani giyimin nasıl bir kuralı varsa çalışan kadın giyiminin de kendine göre bir kuralı var. Biz bugün ofis giyimi konusunda modeller göstereceğiz, buna geçmeden önce de sırasıyla ofis giyim kurallarına bir bakalım.  

Ofislerin kendine has müşterileri vardır. Markete girer gibi müşteri gelmez. Yani müşterileriniz özeldir. Bunun içinde onları güzel karşılamalısınız. Bu kendi iş yerinizde olsa çalıştığınız bir iş ofis de olsa böyle olmalıdır. Dekoltesi abartılı giyim ürünlerini tercih etmeyin kesinlikle. Eteklerin yaratıcılığından yararlanın. Özellikle yaz ayı hariç, ceket giymeyi deneyin ve kesinlikle bunu sık yapın. Çünkü bu size daha ağır ve daha güvenilir bir hava verir. Elbette ki elbiseler. Elbiseler ofis tarzı yerler de çalışan kadınların birinci tercihi gibi duruyor. Daha rahat ve şıklığa daha elverişli olduklarını düşünüyorum. Bunun dışında ceketlerle de ahenk içinde olacaklar. Ayakkabılarınız iş yerine göre topuklu ya da babet tarzı olursa şık bir seçim olur. Kış zamanlarında bot giyeceğiniz için, jeanleri tercih edin ve yine hırka, ceket gibi ürünlerle tamamlayın. Ama her zaman için fazla abartıdan kaçının. Ofis giyiminin en önemli kuralı abartıdan kaçınmak olacaktır. Doğal görünecek bir makyajla da kendinizi tamamlayabilirisiniz. 

Önerilerimizi ve uyarılarımızı sıraladıktan sonra sizlere ofislerde giyebileceğiniz ofis elbiseleri ve giyim ürünlerini göstermek istiyoruz.

 [reklam3]

 [reklam1]

 [reklam3]

 [reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica