Modern Bayan Yelek Modelleri

Modern Bayan Yelek Modelleri

Giyim konusunda tercih edilebilecek onlarca seçim var bayanlar için. Önemli olan ise bu seçimlerin çok olması değil, doğru olarak tercih edilmesi. Günlük giyimde daha rahat spor modeller tercih ediliyor. Çalışan kadınlar biraz daha olgun ve ağır giyimi tercih ediyorlar. Özel günler için elbise tercih edilebileceği gibi, yine günlük gezintiler için de elbise modellerine başvuralabiliyor. Bu kombinleri oluştururken de seçenek oldukça fazla olduğu için kararsız kalınabiliyor ya da yanlış tercihler sunulabiliyor. Biz bugün yapmış olduğunuz kombin çeşitlemelerine bir kaç nüans eklemek için bayan yelek modelleri gösterelim istedik.

Sizlere göstereceğimiz yelek modelleri o bildiğimiz örgü yelek modelleri değil elbette. Tahmin edebileceğiniz üzere kumaş, deri ve kot olarak üretilen erkeksi yelek modellerinden örnekler göstereceğiz. Bu yelek modelleri ile en sıradan kombinleriniz bile canlılık kazanacak. Özellikle kot ve badi ya da sıradan bir tişörtle kombinlerseniz bir yelek modelini, çok şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Eteklerin üstüne dar kesim yelek modeli tercih ederseniz bu da kaçınılmaz bir doğru tercih noktasına gelecek. Etrafınızda elbiseyle de yelek giyen görmüşsünüzdür, ama biz bunu çok önermiyoruz. Yelek modelleri daha çok spor giyimde ve çalışan kadında daha yakışır şekilde duruyor. Çünkü onlarla kombin yapmak daha kolay ve daha etkili. Bir de hatırlatmadan geçmeyeyim, deri yelek modeli kendine güvenen kadında çok daha hoş duruyor. 

Şimdi dilerseniz yeni sezonun en güzel bayan yelek modellerine birlikte göz atalım. Bakalım bu modeller sizin hoşunuza gidecek mi?

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica