Midi Etek Modelleri

Midi Etek Modelleri

Giyim konusunda bazı doğrular vardır ki, hayatın neresinde uygularsanız uygulayın doğrudur. Bazı doğrular da vardır ki bunların kendine özel yerleri vardır. Bu da bir dezavantajdır. Bu tarz dezavantajları yaşamak istemeyip, hem avantajlı durumu hem de daha ekonomik durumu sevenler için bugün midi etek modelleri inceleyelim dedik.

Peki Nedir Bu Midi Etek Modellerinin Avantajları?

Şimdi etekleri genel itibari ile ele alacak olursak, uzun (maxi), midi ve mini etek olarak 3 gruba ayırabiliriz. Uzun etek modelleri benim kadında görmeyi sevdiğim en güzel alt giyim ürünü. Kadının boyu ne olursa olsun mazi etek ona farklı bir hava katıyor. Havalı, çekici ve masum bir görüntü oluştuğunu düşünüyorum. Mini etekler ise fazla iddialı olanların modeli. İlk şart elbette bacak güzelliği. Bacağı güzel olmayan insanların mini etek giymesini anlamıyorum. İddia haricinde mini etekler öyle iş ortamlarına çok uyum sağlamaz. Yani tam ortam giysisi demek mümkün değil. Uzun etekler içinde öyle. Bazı yerlerde boyları sorun yaratabilir. İşte bu iki eteğin yarattığı sorunu midi etek modelleri yaratmıyor. İstediğini her alanda giyebilirsiniz. Midi eteklerin içerisinde seksilik, masumiyet, ağır başlılık gibi bütün unsurları barındırabilirsiniz. İstediğiniz her yerde giyecebileceğinizden avantajlı gisilerdendir. Yani bir midi etek eşittir bir uzun bir mini etek. Tek alışverişte iki ürün almışlık hissi verir. Bu da ekonomik açından önemli bir olay denebilir.

Midi Etekler Nasıl Kombinlenir?

Deri, desenli, kemerli, kabarık veya dar şekillerde vitrinleri süsleyen ve genellikle cut out bluzlarla veya bol kazaklarla kombinlenebilir.

Pamuklu ürünler kışın sizleri sıcak tutar ve ince oldukları halde üşümenizi engeller. Belden kemerli salaş bir midi etekle birlikte uzun dizüstü çizme de giymeniz mümkün.

Kabarık midi eteklerle birlikte, ya stiletto ya da topuklu bot giymenizi tavsiye ediyoruz.

Eteğin en önemli tamamlayıcılarından biri de çorap. Çorap seçerken nelere dikkat etmeliyiz? Elaidi, mini pilili ve volanlı eteklerde kalın çorap, kloş büyük eteklerde bilekte soketin iyi duracağını söylüyor. Midi boy eteklerin çorapsız kullanımının daha iyi bir görüntü verdiğinin altını çiziyor. Bilek kalınlığı da yine çorap seçerken sizi yönlendirecek etkenlerden biri elbet.

[reklam3]
[reklam1]


[reklam3]
[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica