Manolo Blahnik Ayakkabı Modası

Sonbahar-kış 2015 sunumları New York’ta tam gaz devam ediyor. Sizlere Manolo Blahnik defilesin de ziyaretçilerin karşısına sunulan modelleri göstermek istiyoruz.

Tasarımcısının adıyla anılan ve ‘rüya’ ayakkabılar üreten Manolo Blahnik’in büyük hayranı olan Carrie Bradshaw’ın  bu ayakkabılara olan aşkı markayı modaseverler için daha da çekici kıldı. (Biliyorsunuz, Carrie’ye hayat veren oyuncu Sarah Jessica Parker yakında kendi ayakkabı markasını çıkartıyor!)

Gerçekten bu sezon Manolo Blahnik inanılmaz tasarımlara imza atmış. Alışılmışın dışında gerçekleştirdiği tasarımlarıyla her sezon kullanıcılarını mest eden tasarımcı bu sezon da bu çizgisinden ödün vermemiş durumda. Sivri burun stiletto’lara eklediği taşlı tokalı modelleri ve bağcık detaylarıyla klasik modeller herkesin beğenisini kazanacak. Çarık tarzı babet modelleri ve topuksuz tasarımlarıyla bir çok seçenekle karşımıza çıkıyor.

Şimdi sizleri Manolo’nun en güzel modelleriyle baş başa bırakıyoruz. Galerimizde 2014-15 ve geçmiş sezonlara ait modelleri bir arada bulabileceksiniz. Bunun için galerimize göz atabilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica