Mango Sonbahar Kış 2014

Mango Sonbahar Kış 2014

Yaz ayının sıcak günlerini geride bırakıp sonbahara merhaba dediğimiz günlerdeyiz. Yağmurun başladığı sıcaklıkların soğuklara yüz çevirdiği anları yaşıyoruz hepimiz. Dolap raflarımızda bulunan giysilerin, koltuk altlarında ve belkide sandık altlarına gizlenen giysilerle yer değiştirme vakti geliyor. Uzun kollu giysiler ilk tercih sırasında yer alacak bundan sonra.

Sonbahar ve kış ayları yaz aylarına göre şık olmanın daha kolay olduğu mevsimler. Çünkü birbiriyle kombinlenecek ürün sayısı artınca çeşitlendirmek kolaylaşabiliyor. Her zaman bu durum geçerli değil tabi.

2014 sezonunun sonbahar kış kreasyonu modelleriyle dolaplarınızı da biraz yenilemek şart elbette. Bütün giysilerin geçen sezona ait olmasını istemeyeceksiniz doğal olarak. Tabi ki köklü bir değişim şart değil. Yeni bir kaç ürün alımıyla dolapta seçenek sayısını genişletmek lazım.

Bayanlar için Mango mağazalarında ki yeni sezon ürünleri ilgi çekici olacak gibi geliyor bana. Sonbahar ve kış aylarına uygun renk seçimleri, harika desenleri ve geniş ürün yelpazesiyle Mango mağazalarında harika ürünler var. Paltolar, kazaklar, gömlekler, hırkalar, ceketler ve daha fazlasını bulabileceksiniz. İşte sizler için Mango 2014 sonbahar kış kreasyonundan en güzel ürünler.

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica