Lacoste Yağmur Botu Modelleri

Lacoste Yağmur Botu Modelleri

Sonbahar ve kış aylarında bolca yağmur alıyor ülkemiz. Jeopolitik güzelliğini yaşıyoruz diyebiliriz. Çünkü 4 mevsimi de iliklerimize kadar hissediyoruz. Sıcağı sıcak, soğuğu soğuk, yağmurlu havası da aslanlar gibi yağmurlu. Bu bizim için bir lütuf diyebiliriz. Bu lütufların da hakkını vermek lazım, ki veriyoruz zaten. Yazın sıcağın hakkını veriyoruz. Denizler havuzlar dolup taşıyor. Kışın kar topu oynayan şen çocuklar, birbirleriyle çalışan yaşlanmayan genç kuşaklar her haliyle tadını çıkarıyor. Yağmurlu hava ise bunlardan biraz daha farklı elbette. Bunlar gibi tadını çıkarmak kolay değil. Fırtınası, sağanak olanı, gök gürültüsü ve şimşeği korkutucu olabiliyor. Ama onun da zevkli yanları var.

Yağmurun zevkli anlarının başında romantik yürüyüşlerin kaynağıdır. Alüminyum çatılı yazlıklarda ya da köy evlerinde yağmur sesi arasında çay keyfinin kaynağıdır. Yağmurun toprakla buluştuğu zaman enfes kokunun da kaynağıdır. Ama en güzeli sevgiliyle yapılabilecek en ucuz ama hayatta ki en değerli anların yaşanabileceği zamandır. Tabi ki gezerken de ayakların sağlığını düşünelim, suya rahatça girip çıkalım ki tadı çıksın bu yürüyüşlerin. İşte size bu mutluluğu daha güzel hissetmenizi sağlayacak Lacoste Yağmur Botu modelleri. Hepsi birbirinden güzel, hepsi en tatlı renklerde. Yağmur botunun da şıklığa yapacağı katkıları Lacoste farkıyla görünce hem şaşıracak hem de çok beğeneceksiniz.

Şimdi lafı fazla uzatmadan Lacoste’nin yeni sezon yağmur botu modellerine birlikte göz atalım.

[reklam1]

[reklam3]

lacoste ayakakbı modelleri, lacoste ayakkabılar, lacoste yağmur botu, yağmur ayakkabıları, yağmur çizmesi çeşitleri, yağmur çizmeleri, en güzel yağmur botları

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica