Kova Burcu Kasım 2014 Yorumları

Kova Burcu Kasım 2014 Yorumları

Sevgili Kovalar ve yükselen Kovalar,

Kasım ayı boyunca iş ve kariyer hayatınız ön planda olacaktır. Geleceğe yönelik hedefleriniz doğrultusunda harekete geçebilir, yaptığınız işlerle dikkat çekebilirsiniz.

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek; ev ve aile hayatınızla ilgili konular ön planda olacaktır. Geçmişten gelen alışkanlıklarınızla yüzleşebilir, bilinçaltınızda yer eden konuları gözlemleyebilirsiniz. Rüyalarınız bu dönem önemli mesajlar verebilir. Ev ve iş hayatınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Gelecekte size yarar sağlamayacak alışkanlıklarınızı geride bırakabilirsiniz.

10-11 Kasım tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars-Plüton kavuşumu ile, korkularınızla ve kaygılarınızla yüzleşebilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız olaylar gündeme gelebilir. Özellikle çalışma ortamınızda hırslı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

13-15 Kasım tarihleri arasında Mars – Uranüs kare açı gerçekleşecek. Sakarlıklara ve olası kazalara ekstra dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Daha önce bastırdığınız duygular açığa çıkabilir, ani tepkiler göstermeye fazlasıyla açık olabilirsiniz.

17 Kasım tarihinde Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle birlikte; arkadaş ortamlarınızdan güzel destekler alabilir, sosyal etkinliklere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Sosyal çevrenizden biriyle yeni bir aşk gündeme gelebilir.

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek; bu tarihten itibaren ışığınızın yükseldiğini hissedebilir, girdiğiniz ortamlarda dikkat çekebilirsiniz. Kendinizi çok daha neşeli ve enerjik hissedeceksiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni ortamlara girebilirsiniz. Aşk hayatınızda yeni teklifler alabilir, yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Geleceğe yönelik hayalleriniz ön planda olacaktır.

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs – Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Yakın çevre ilişkilerinizde ve günlük hayatınızda kontrolünüz dışında gelişen olaylar gündeme gelebilir. Aniden gerçekleşen durumlar karşısında sakinliğinizi korumanız ve bilinçli hareket etmeniz önem kazanacaktır. Sakarlıklara esktra dikkat etmeli, sağlığınıza daha fazla özen göstermelisiniz. Düşünce ve fikirlerinizde önemli değişimler gündeme gelebilir.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica