Kot Gömlek Modelleri

Kot Gömlek Modelleri

2015 modasını birlikte oluşturalım hanımlar. Özellikle, bugünkü yazımı kendini genç hisseden hanımlara ve genç kızlara hazırladım. Çünkü bugün sırada kot gömlek modelleri var. Kot gömlek dendiğinde akla hemen cıvıl cıvıl ve rahat giyim kombinleri geliyor olmalı. Bir jean pantolonla ya da şort, etek modelleriyle yahut taytlarla kombinlendiğini düşününce kot gömlekler hemen gençliği çağrıştırıyor. Bütün alt giyim ürünleri ile kot gömlek modelleri arasında bir bağ kurmak çok kolay ve çok da zevkli.

Kot gömlek modellerini diğer modellerden ayıran özellikler elbette var. En büyük özelliği de dediğimiz gibi her alt giyim ürününe tam uyum sağlamayı başarıyor olması. Bunun yanında kot gömlek modelleri iddialı görünümlere sahip. Kot gömlek giymek için illa saçların açık olmasına gerek yok. Bu sözüm de tesettürlü hanımlarımıza. Bu ürünleri eşarplarınızla da çok şık şekilde kombin edebilirsiniz.

[reklam3]
[reklam1]

Ben kot gömlek kombinlerinden en çok salaş modelleri beğeniyorum. Özellik taytların ve slim pantolonların üzerine bırakılan salaş kot modelleri hanımları daha tarz ve daha farklı gösteriyor. Bu tarz giyinmeyi seçen fazla kadın olmadığı için, çok ideal bir kombin olacağını söylemek mümkün. Bunun dışında sizlere Kot gömlek modelleri ile yapabileceğiniz bir kaç kombin önerisi de vermek istiyorum. İşte bu öneriler.

1) Kot kumaştan yapılan gömlekle dar paça pantolon altına şık bir topuklu ayakkabıyla tamamladığınızda kombininiz büyüleyecek.

2) Deri parçaları neyle giyeceğim diye düşünüyorsanız kot gömlek deri çanta kombinini yaptığınızda uyumunu sizde göreceksiniz.

3) Renkli etek ve renkli pantolon üzerine giydiğinizde cıvıl cıvıl bir görünüme kavuşabilirsiniz.

4) Jean şort ve jean gömlekleriniz sizi çok çekici kılacak.

5) Kot gömleklerinizi açık yada koyu renkli kot pantolonlarınızla giydiğinizde rahat spor bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Kot gömlek modellerine genel bir bakış açısı getirmeye çalıştık. Artılarından da bahsettik. Şimdi isterseniz yeni sezonun birbirinden güzel kot gömlek modellerine bir bakış atalım. Bakalım etrafta ne tarz modeller varmış?

[reklam3]
[reklam1]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica