Koç Burcu Kasım 2014 Yorumları

Koç Burcu Kasım 2014 Yorumları

Sevgili Koçlar ve yükselen Koçlar,

Kasım ayında maddi gelirleriniz ve paylaşımlarınız ön planda olacaktır. Bu dönem kendi içinize dönerek düşünme ihtiyacı hissedebilir, geçmişte kapattığınız defterleri gözden geçirebilirsiniz.

7 Kasım tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek; Ekim ayı sonunda başlattığınız girişimlerin sonuçlarını alabilirsiniz. değer verdiğiniz konular ve sahip olduğunuz maddi kazançlar ön plana çıkacaktır. Güvende hissetmeye önem verebilir, değerlerinizi korumak isteyebilirsiniz. Maddi kazançlarınız artabilir, beklediğiniz ödemeleri alabilirsiniz.

10-11 Kasım tarihinde Oğlak burcunda gerçekleşen Mars-Plüton kavuşumu ile, iş hayatınızda hırslı ve tutkulu yaklaşımlarda bulunabilir, gücünüzü dengeli kullanmakta zorluk çekebilirsiniz. Sistemli ve planlı hareket etmeyi başarabilirseniz, iş hayatınızda somut ve kalıcı başarılar elde edebilirsiniz.

[reklam1]

[reklam3]

13-15 Kasım tarihleri arasında Mars – Uranüs karesi ile; özellikle iş hayatınızda beklenmeyen çıkışlarda bulunmaya ve ani tepkiler vermeye fazlasıyla açık olabilirsiniz. Bilinçli hareket ederek kontrolünüzü sağlamanız önem kazanacaktır. Sakarlıklara ve kazalara bu dönem ekstra dikkat etmelisiniz.

17 Kasım tarihinde Venüs’ün Yay burcuna geçişiyle birlikte; Hayata daha iyimser gözlerle bakabilirsiniz. Seyahatler ve yolculuklar gündeme gelebilir. Yolculuk esnasında yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Yabancı kişilerle veya uzak mesafedeki kişilerle ilişki kurmayı deneyebilirsiniz.

22 Kasım tarihinde Yay burcunda bir Yeniay meydana gelecek; geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için önemli adımlar atabilirsiniz. Deneyim ve tecrübe kazanabileceğiniz fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Eğitimle ilgili başlangıçlar gündeme gelebilir. Kişisel gelişiminiz ve inançlarınız ön plana çıkacaktır. Hayata olan bakış açınızda olumlu değişimler yaşayabilirsiniz.

26 Ekim tarihinde kesinleşen Uranüs – Plüton karesinin etkilerini Aralık ayı boyunca hissetmeye devam edeceğiz. Bireysel yaşamınızda ve iş hayatınızda kontrolünüz dışında gelişen ani olaylar gündeme gelebilir. Kazalara ve sakarlıklara açık olabilirsiniz. Sakinliğinizi korumanız önem kazanacaktır. Yaşadığınız olaylar bakış açınızın gelişmesine yardım edecektir.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica