Keremcem Seda Güven Nikah Fotoğrafları

Keremcem Seda Güven İle Evlendi!

Süpriz evlilik! Ünlü şarkıcı Keremcem ile oyuncu Seda Güven, Fransa’nın başkenti Paris’te evlendi.

Çiftin Türkiye’nin Paris Konsolosluğu’nda basına kapalı kıyılan nikâhına yakın dostları katıldı. Keremcem ve Güven düğünlerini İstanbul’da yapacak.

Keremcem, geçen Haziran’da, Aydın Boysan’ın doğum günü partisi sırasında romantik bir sürprize imza atmış, annesinin yüzüğüyle uzun zamandır birlikte olduğu Seda Güven’e evlenme teklifinde bulunmuştu.

Bu sürpriz teklif karşısında gözyaşlarına boğulan ve partiye katılanların huzurunda Keremcem’e “evet” diyen Güven, nikah için beyaz bir elbise, eldiven ve şapka tercih etti.

Çiçeği burnunda çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Seda Güven Kimdir?

Hayatı ve kariyeri

28 Ağustos 1984’te doğan Seda Güven Marmara Üniversitesi Tekstil Tasarım bölümünden mezun oldu. Başak Gürsoyun telkinleriyle oyunculuğa başladı. İlk kez Ekmek Teknesi dizisinde küçük bir rolde oynayan Güven üç sene sonra Ateşli Topraklar, Elveda Derken ve Hepimiz Birimiz İçin dizilerinde oynadı. 2010-2012 yılları arasında Ay Yapımının Fatmagül’ün Suçu Ne? dizisinde Meltem Alagöz karakterini canlandırdı. Merhaba Hayat -2012- dizisinde Nil karakterini canlandırdı.Şu anda Kurt Seyit ve Şura dizisinde Valentina karakterini canlandırmaktadır.

Filmografi

Ekmek Teknesi (2002)
Ateşli Topraklar (2005)
Elveda Derken (2007) Eda
Hepimiz Birimiz İçin (2008)
Fatmagül’ün Suçu Ne? (2010) – (2012) Meltem Alagöz
Merhaba Hayat (2012) Nil
Kurt Seyit ve Şura (2014) Valentina Veijenskaya

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica