Kapı Altı Soğuk Hava Engelleyicileri

Kapı Altı Soğuk Hava Engelleyicileri

Soğuk havalar tehlikelidir, ama önlem alınmadıkları zaman. Eğer dışarıya çıkarken kalın çorabınızı giyip, bedeninizi saracak pantolonu altınıza çekip, kaban ve şal atkı bere kombinasyonunu yaparsanız dışarıda ki soğuk sizi etkilemeyecektir. Evde de soba, kalorifer ya da doğal gaz sistemiyle soğuk havaları yok sayabilirsiniz. Ancak evde şöyle bir durum var. Kapı altlarında ki boşluklar. Oralardan gelen soğuk hava dalgası çok küçük aralıklardan geçiyor olsa bile, içerisinin ısınma süresini uzattığı gibi hastalıklara da çanak tutabiliyor. İşte buralara önlem almak şart. Peki nasıl olacak?

Eskiden bizim büyüdüğümüz evlerde balkon kapılarının altlarına annelerimiz, kilim ve paspas türü şeyleri katlayıp koyarlardı. Kimi zaman da işe yaramaz çamaşırları sıkıştırırlardı. Ama şimdi böyle şeyleri yapınca ortaya çıkan görüntüler sevimsiz olarak algılanabiliyor. Dünya algısı görsel güzellik üzerine gelişip, başını almış gitmiş. İşte siz de bu tür sevimsiz görüntülere neden olmak istemiyorsanız, kapı altlarınız için çok hoş önerilerimiz olacak.

Sizlere bugün birbirinden güzel, güzel olduğu kadar da şirin olan kapı altlıkları göstereceğiz. Kapı altlarında kullanacağınız bu ürünler sayesinde hem soğuk havaya karşı duracak hem de sevimli görüntüler yaşayacaksınız. İşte sizler için seçmiş olduğumuz o güzel kapı altı soğuk engelleyici modelleri.

[reklam1]

[reklam3]

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica