İtiraf

İtiraf
27 Haziran 2018 tarihinde eklendi, 1.340 kez okundu.

Mutluydum, kız arkadaşımla bir yıldan beri nişanlıydık ve evlenmeye karar vermiştik.

Ailem bize her türlü yardımı yaptı, arkadaşlarım cesaretlendirdiler ve kız arkadaşım rüya gibiydi! Ama beni rahatsız eden bir şey vardı; Nişanlımın küçük kız kardeşi!

Müstakbel baldızım açık, saçık giyinen, yirmi yaşında bir afetti. Ne zaman yanıma gelse öne eğilip iç çamaşır şovu yapardı. Bunu başkalarının yanında yapmadığı için temkinli olmalıydım.

Bir gün baldız düğün davetiyelerini kontrol etmek için beni yanına çağırdı.

Yanına vardığımda yalnızdı, yakında evleneceğimi, bana karşı engelleyemediği ve engellemek istemediği duygu ve arzularının olduğunu kulağıma fısıldadı.

Kendimi ablasına adamamı ve evlenmeden önce benimle yatmak istediğini söyledi. Söyleyecek bir şey bulamadım. Tamamen şoke olmuştum.

“Yukarı yatak odama çıkıyorum ve eğer beni istiyorsan yukarı gel” dedi.

Afallayıp kalmıştım, merdivenleri çıkarken arkasından şok içinde bakıyordum. Merdivenlerin sonuna vardığında pantolonunu çıkartıp aşağıya bana doğru fırlattı.

Birkaç dakika öylece kalakaldım.

Sonra arkama dönüp ön kapıya doğru yürüdüm. Kapıyı açtım ve evden çıkarak arabama doğru yürümeye başladım.

Müstakbel kayın pederim dışarıda bekliyordu. Gözyaşları içinde, sevgiyle bana sarılarak, “Küçük sınavımızı başarıyla geçtiğin için hepimiz çok mutluyuz, kızımıza senden iyi bir damat bulamazmışız ailemize hoşgeldin.”

Oysa şuana kadar kimseye itiraf edemedim, prezervatifimi almak için arabaya gittiğimi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica