ince Çorap Modası ve Kombin Örnekleri

ince Çorap Modası ve Kombin Örnekleri
19 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 4.364 kez okundu.

İnce çorap çeşitleri hanımların en büyük yardımcılarıdır. Elbiseli kombinlerde ince çorap çok önemli bir yer tutar. Hem tamamlayıcı unsur, hem de seksepalite artırıcı ürünler olarak kullanılır. Cezbedici ve etkileyici görünmek için ince çorap kullanmak olmazsa olmazdır. Son yıllarda çok tercih edildiğini söylemek mümkün değil. Ancak bu sezon yine moda olacak gibi görünüyor. Öyle ki ünlüler katıldıkları davetlerde ince çorap kullanımına oldukça önem verir oldular. Bu iş biraz da böyledir. Ünlüler tercih etmeye başladıysa, çok yakın zaman da sokaklarda yahut düğün gibi toplantılarda bizler de görmeye başlayacaz demektir. Şimdi dilerseniz ünlüleri ince çorap seçimlerine ve nasıl kombinlediklerine bir bakalım.

İnce Çorap Modası ve Kombin Örnekleri

[reklam1]

[reklam3]

İşte şık bir kombin. Gece mavisi renkli  kabanın üzerinde bulunan siyah renkli çiçekli işlemelere uydurulmuş siyah renkli ince çoraplar. Harika şekilde düşünülmüş şık bir kombin değil mi? sizce de.

ince çorap modası

ince çorap modası

Kate Moss da belden siyah deri kuşaklı siyah mini elbisesini siyah ince çorabıyla kombinlemiş ve oldukça göz alıcı olmuş.

ince çoraplar

ince çoraplar

İnce çorap seçiminde siyah renk oldukça önemli bir yer tutuyor. Bakın Miranda Kerr’e o da kombini tamamlamak için siyah ince çorap modelini tercih etmiş.

ince çoraplı kombinler

ince çoraplı kombinler

İngiltere düşesi güzeller güzeli Kettle Middleton. Şık fermuar detaylı ceketi ve fileli eteğini ince çorap ile kombin etmiş ve gerçekten göz alıcı bir durum ortaya çıkarmış.

kattle middleton ince çoraplarıyla

kattle middleton ince çoraplarıyla

Beyaz desenli mavi renkli elbise üzerine giyilen şık ceket ve onları tamamlatan koyu renk ince çorap. Kombin harikası diyebiliriz.

kombinlerde ince çorap kullanımı

kombinlerde ince çorap kullanımı

İki renkli tasarlanmış şık bir elbise. Bluz kısmı siyah, etek kısmı lila renkte ve bunları tamamlayan ince çorap siyah renkte. Oldukça şirin ve ilgi çekici bir kombin.

ünlüler ve ince çorap tercihleri

ünlüler ve ince çorap tercihleri

En beğenmediğim kombin diyebiliriz. Siyah saten elbise ile uygun olmayan bir ince çorap seçimi. Daha açık tonda seçilecek bir ince çorap bu durumu ortadan kaldırmaya yeterdi. Tam siyah görünmeyen bu elbise için koyu ince çorap seçimi uygun düşmemiş.

yeni sezon ince çorapları

yeni sezon ince çorapları

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica