İnanmazsin

İnanmazsin
25 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 6.595 kez okundu.

Cindy Crawford ve Asım bir gemi kazası neticesinde ıssız adaya düşerler. Ne yapsınlar can sıkıntısından sabah aksam beraber vakit geçirirler. Ancak bir sure sonra asim, durumdan zevk almamaya baslar. Cindy çıldırırı, Asim’a ne olduğunu sorar, ne isterse yapabileceğini söyler.

Her türlü fantaziye her şeyiyle emrine amade oldugunu, nerede hata yaptıysa düzeltmeye calışacağını anlatır. Asim inatla cindy’ye “istedigim seyi yapabilmen mümkün degil” der. cindy caresizlik icinde israr eder ve her seyi goze aldigini soyler. asim en sonunda bir denemeye karar verir…

Önce cindy’nin saclarini kisacik keser. sonra ustunu ortecek bicimde ceketini giydirir. kestigi saclardan biyik yapar. cindy, ne oldugunu anlamaya çalisirken asim onu mümkün olduğu kadar erkeğe benzettikten sonra
aksam olunca sahile gelmesini soyler. 

Aaksam olur ve cindy erkek kiliginda sahile gelir bakar ki, asim mukellef bir raki sofrasi hazirlamis ve masayi mezelerle doldurmustur.

asim ve cindy masaya otururlar ve asim elini kanka modunda,cindy’nin omzuna koyar, bardagini cindy’ninkine tokusturur ve soyle der:

“ulan cemal bir aydir kimi goturuyorum soylesem inanmazsin !!!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica