İlginç Terlik Modelleri

İlginç Terlik Modelleri
30 Ağustos 2014 tarihinde eklendi, 2.885 kez okundu.

İlginç Terlik Modelleri

Terlikler önemli ve etkili eşyalarımız arasında yer alır. Ev içerisinde ve anlık dışarı çıkışlar için terliklerimiz silahımız gibidir. Yani markete yahut yan komşuya geçerken de ayakkabı giyecek halimiz yok. E malum ev içerisinde de aynı durum geçerli. Bu noktalar terliklerin bizim için ne kadar önemli olduğunu gösteriyor. Ben bazen dışarı çıkarken kapı önünde terlik göremesem kriz geçirecek kıvama geliyorum resmen. Sadece bir kaç dakika için ayakkabı giymek zorunda kalıyor olmak bile korkutucu görünüyor. Onun için derim ki terliksiz olmaz.

Dışarıda giyeceğimiz terlikler belli zaten. Sade ve rahat olanları seçeriz. Ama ev içerisinde böyle bir gereksinime ihtiyacımız yok. Ev içerisinde misafirlerimiz için klasik terlik modellerine yer verebiliriz. Ama kendimiz için farklı ve ilginç terlik modellerini seçebiliriz. Özellikle kış soğuklarında bu terlikler çok işe yarayacak. Mesela benim köpekli terliğim var. Ayağımda çorap patik tarzı birşey olmasa da köpekli terliğim her daim ayaklarımı sıcak tutuyor. Sizler de böyle seçimler yaparsanız daha sıcak olabilirsiniz. İşte kış aylarını daha sıcak geçirmenizi sağlayacak ilginç terlik modelleri.

araba görünümlü ilgiç terlik

araba görünümlü ilginç terlik

Erkek çocuklarınıza güzel bir hediye vermek isterseniz bu model tam size göre. Arabalı bu model ile çok mutlu olacaklardır diye düşünüyorum.

balık görünümlü ilginç terlik modeli

balık görünümlü ilginç terlik modeli

Balık baştan kokar atasözünün tam tersini iddaa edecek bir model. Balık şeklinde tasarlanmış bu model kokulu gibi gelse de ilginç ve değişik bir tarza sahip.

frankeştayn şeklinde terlik modeli

frankeştayn şeklinde terlik modeli

Frankeştaynı hatırlıyorsanız seksenler ve doksanlar neslisiniz demek mümkün. İşte tam da bu nesile göre güzel ve ilginç terlik modeli.

klavye şeklinde terlik modeli

klavye şeklinde terlik modeli

Teknolojinin esiriyim ve bilgisayar benim herşeyim diyorsanız bu klavye şeklinde ki terlik modeli tam size göre.

[reklam1]

parmaklı komik terlik modeli

parmaklı komik terlik modeli

Kocaman parmaklarınız var gibi gösteren şirin bir terlik modeli. İlginç tarzının yanında sevimli olduğunu da söylemek mümkün.

paspas şeklinde ilginç terlik modeli

paspas şeklinde ilginç terlik modeli

İşte tam ev hanımları için düşünülmüş bir terlik modeli. Paspas şeklinde ki bu model ile hem ev içerisinde gezip hem de ufaktan temizlik yapabilirsiniz.

yumuşacık yastıklı ilginç tarz terlik

yumuşacık yastıklı ilginç tarz terlik

Yastık şeklinde tasarlanmış renkli ve hoş bir terlik modeli.

freud yüzlü ilginç terlik modeli

freud yüzlü ilginç terlik modeli

Sigmund Freud’un komik olarak terliklere verilen yüz modeli. Bütün psikolojimizin altında yatan bu adamı, terliklerle ayaklar altına aldırmışlar 😀

[reklam2]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica