İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne Oyası Nasıl Yapılır?
18 Kasım 2014 tarihinde eklendi, 5.111 kez okundu.

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar, bayanlar tarafından çok aranan konulardan birisi olan iğne oyası teknikleri ile ilgili sizlerle bir video paylaşmak istiyorum. Oldukça detaylı ve eğitici olan bu videolar sayesinde iğne oyası nasıl yapılır konusunda çokça bilgiye ve pratiğe sahip olacaksınız. Tığ ile harikalar yaratmak istiyorsanız tam yerindesiniz.

Önümüzde günlerde iğne oyası derslerinin yanı sıra iğne oyası teknikleri ve iğne oyası modelleri ile ilgili bilgiler, videolar ve fotoğraflar paylaşacağım. Oldukça uzun ve detaylı bir paylaşım olacak. 

Şimdi yapmanız gereken malzemelerinizi hazırlayıp videoyu izlemeye koyulmanız. Sizlere eğitim için kullanmanız gereken malzemeleri de söyleyerek sizi videolarla başbaşa bırakıyorum. 

  • İğne (Biraz uzun, elde kolay kavrana bilecek boyutta avucunuzda ne kaybolacak nede bükük gelecek boyut ,dadelik kısmı uzunca ve sarı olanlar çok güzel oluyor  yada  iğne oyası için özel tasarlanmış iğne alabilirsiniz)

[reklam1]

[reklam3]

  • İp İipimiz bolyester havlu kenarı ipi 50 numara klasik herzaman kullandıklarımızdan)

 

  • Kumaş (Alıştırmayı yapacağımız bez kesinlikle esnek yada tülbent ,tül parçası gibi ince hassas bez olmaması lazım.esnemeyen sağlam olması rahat ve daha kolay öğrenmeniz açısından iyidir.

 

  • Makas (İnce ağızlı nakış makası )[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica