Hırka Modelleri

Hırka Modelleri

Kadın, erkek, çoluk çocuk demeden çok güzel hırka modelleri seçtik. Birbirinden güzel çeşitlerde modeller belirlemeye çalıştık. Hani piyasada ne tarz hırka modelleri var bilginiz olsun istedik. Yani desenli, penye, merserize, uzun, kısa, koton ve örme gibi. Her mevsime göre giyilebilecek hırka modelleri var. Mesela Adana gibi bir yerde (benim memleketim) yazları hırka giymek mümkün değil. Ama diğer şehirlerimizde akşamları hafif de olsa bir serinlik olabilir. Bunun için hırkaları her mevsim dolaplarınızda bulundurabilirsiniz.

Hırka modelleri kombin giyimlerde tamamlayıcı aksesuar olarak da kullanılabilecek özelliklere sahip. Tabi bütün hırkalar değil. Bazı hırkalar, özellikle örgü olanların çoğunluğu kombin yapmaya uygun değil. Ama  şöyle bir şey var ki, örgü hırkalar da çok daha maharetli ellerden çıkınca onların da kombinlik olduğunu söyleyelim. 

7. Resimde ki hırka modeli, müthiş kombinlere uyum sağlayacak bir hırka modeli ve örme bir hırka. Yani bu tarz klasik şişle örme haricinde, örülen hırkalar buna imkan verecektir. Şimdi dilerseniz bütün hırka modellerine bir göz atalım. Muhakkak içlerinden bir model sizin de hoşunuza gidecek.

[reklam1]

[reklam3]

 

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica