Harem Ağası

Harem Ağası
21 Ocak 2019 tarihinde eklendi, 2.714 kez okundu.

Harem Ağası

Ahmet sarayın hizmetkarlarından biri.. Yıllardır Kraliçeyi görür ve ona hayran olurmuş.. Artık bir saplantı halini almış Kraliçenin gögüslerine dokunmak, öpmek.. Tüm cesaretini toplayıp harem ağasına açılmış.. 

– ”Bana sultanın memelerini koklat.. Ömür boyu biriktirdiğim bin altın senin” demiş.. 

Harem ağasının aklı yatmış bu karlı işe.. Kenar mahallelerde tanıdığı bir simyacı, büyücü karışımı bir kadın varmış.. Ona gidip bir losyon hazırlatmış ve bu losyonu, sultanın o gün banyodan sonra giyecegi korsaya iyice sürmüş.. Sultan çıplak tenine korsayı takınca, losyon etkisini hemen göstermiş. Memeleri yanğın yeri gibi yanmaya başlamış..
Saray doktorları merhemlerle, ilaçlarla çare bulamamışlar.. Sultan acıdan, kaşıntıdan, yanmadan ölecek.. Harem ağası ortaya çıkmış ve padişaha;

– ”Saray hizmetkarlarından Ahmet, derdinize derman olabilir. Onun salyası, herşeye iyi geliyor. Tek çare, Ahmed’in dili Kraliçemizi ancak o kurtarır, eğer izin verirseniz” demiş.. 

Padişah çaresiz çağırmış Ahmed’i hareme.. Ahmed bir saate yakın sultanla yalnız kalıp muradına ermiş… Ne var ki söz verdigi halde 1000 altını harem ağasına vermeye yanaşmamış..

– ”Bu olayı açıklarsan ikimizin de kellesi gider bunu göze alamazsın, Hadi bakalım, çek arabanı”.. demiş. 
harem ağasına.. Çok kızmış harem ağası.. Öyle kızmış ki.. Ertesi gün aynı yakıcı losyonu padişahın, banyodan sonra giyeceği donuna iki kat sürmüş…..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica