Günlük Balerin Topuzu Saç Modeli Yapımı

Günlük Balerin Topuzu Saç Modeli Yapımı

Günlük hayatta kadınlar için uykudan uyanan hanımlar için yapılacak ilk iş saçlara şekil vermek olsa gerek. Ev hanımı olanlar için ev işlerini bitirene kadar küçükten saçlara dokunmak yeterlidir. İşler biter kahvaltı yapılır ve kahve içilir. Ardından gezinti vaktidir. Öyle gezmeye çıkarken de şaşaalı saç modeline gerek yok. Günlük hayata uygun sade ama gösterişli bir modeli kolayca yapmak gerekebilir. İşte bu tarife uyan bir saç modelinin yapımıyla karşınızdayız. Bugün siz hanımlar için günlük ortamlara uygun olacak şekilde yapabileceğiz Balerin Topuzu Saç modeli yapımını göreceğiz. Göstermesi bizden uygulaması sizden.

[reklam1]

[reklam3]

Marketlerden alınan bir sprey ve fırça yardımıyla, günlük balerin topuzu çok rahat bir şekilde yapılabilir. Bunun için saçı tarayarak olabileceğine yukarıda ve simetrisi güzel olacak biçimde, dışarıda potluk kalmadan toplanır.

Yukarı doğru toplanan saç kancalı lastik yardımıyla sabitlenir. Bu işlem bittikten sonra sprey sıkarak boşluklar netleştirilir. Zeminde güzel bir sonuç elde edildikten sonra balerin topuzu yapılır. Döndürme işlemi yapıldıktan sonra tokayla tutturulur. Günlük kullanımda rahat ve kullanışlı bir saç modelidir.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica