Eyeliner Nasıl Sürülür

Eyeliner Nasıl Sürülür
7 Ekim 2014 tarihinde eklendi, 2.248 kez okundu.

Eyeliner Nasıl Sürülür

Kadınlar için makyaj önemli bir ayrıntı, özel ilgi alanıdır. Bir kadın güzel bile olsa makyaja ihtiyacı vardır. Her kadın da azda olsa makyaj tekniklerinden haberdardır. Kendi kendine uyguladığı teknikleri de vardır. Ama bu işin profesyoneli olmadıkça, her şeyi doğru yapmak mümkün olmayacaktır. Her işin bir erbabı vardır, olmak zorundadır.

Bir kadın makyaj konusunda herşeyi bilmeye çalışır. Bu doğal bir durum. Ama bir nokta var ki bu noktayı tam anlamıyla öğrenmesi, makyaja dair herşeyi öğrenmesiyle eş değerde olacaktır. Çünkü bu nokta kadınları baş tacı yapan erkeklerin en önem verdiği noktadır. Baş tacı yapan erkekler lafımı yanlış anlamayın. Kadına kötü davranan varlıkları erkekten saymadığım için bunu kastettim. Evet hepinizin de tahmin edeceği gibi en önemli nokta gözlerdir. Çünkü gözler dilsiz kitaplardır. Sesleri yoktur, ama herşeyi onlar söylerler, öğretirler. Bunun içindir ki gözlere yapılan etkili makyaj, diğer açıkları da gidermek açısından yararlı olacaktır. Diğer açıkları sadece kadınlar görecektir. Bu da önemli bir durum, ama çok da dikkate almanıza gerek yok. Çünkü bir kadın güzelleşmek istiyorsa önce kendi için, sonra da aklında ki için yapar bunu. 

Şimdi biz sizlere etkili gözlere kavuşmanız için ilk olarak eyeliner nasıl sürülür bunu anlatmak istiyoruz. Umarız bu videomuz sizler için yararlı olacaktır. İzleyelim.

[reklam1]

[reklam3]

Doğru eyeliner çekebilmek için göz bitimine küçük bir nokta konulur. Sonra o nokta bir kenarla birleştirilir ve havada bırakılmamaya çalışılır. Ardından çizgiler birleştirilir. 

Gözün altına uygulamak için gözün altına minik bir çizgi konur. Ardından fırça yardımıyla gözün altına dağıtılır. Buna uygun fırça yoksa pamuklu çubukla yapılır. 

Göz kalemi çekmek için, küçük gözlerde koyu renkler tercih edilmez. Renkli gözlülerin daha renkli görünmesi için koyu kahve veya siyah kalem kullanmak gerekir.

[reklam1]

[reklam3]

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
Yandex.Metrica